Penzion Zahradní město – velmi levná a přesto útulná multifunkční ubytovna na Praze 10

Najít v Praze ubytování nepředstavuje žádný problém, ale najít dostatečně komfortní a zároveň cenově přijatelné ubytování už tak jednoduché není. A ubytování, které je levné, útulné a nachází se v dostupné lokalitě? Takřka nadlidský úkol… Ale protože ne nemožný, přeci jen se nám podařilo najít ubytovací zařízení, které do puntíku splňuje všechna zmíněná kritéria. Chystáte-li se v brzké době na návštěvu stověžaté matičky Prahy a neradi byste v ní za ubytování nechali větší sumu, než je nezbytně nutné,bude se vám dnešní tip hodit. A tím spíš, hledáte-li něco levného na delší dobu. Penzion Zahradní město totiž slouží jako hodinový hotel, cenově přijatelná noclehárna pro turisty a zároveň vám poskytne dlouhodobý azyl pro případ, že se rozhodnete v hlavním městě zůstat.

Penzion Zahradní město je multifunkční ubytovací zařízení a nachází se v zelenější části Prahy 10, což mu přidává na atraktivitě. Mezi jeho krátko i dlouhodobé obyvatele patří:

  • studenti, pro které je komfortnější než kolej (mají k dispozici Wi-fi a slevy do moderního fitness centra Kentoya)

  • turisté, kteří si nemohou dovolit nákladné ubytování v centru, ale nechtějí být mimo hlavní dění

  • dělníci, kteří by za ubytování neradi zaplatili více než v Praze vydělají

  • páry, které hledají diskrétní útočiště

Východní strana okolí penzionu

Výhled na východní stranu okolí penzionu

Ubytování Praha 10 je rozděleno do několika kategorií, které se liší cenou a výbavou:

Penzion Zahradní město není obyčejná levná ubytovna Praha. Objekt je střežen ostrahou, v jeho okolí je kompletní občanská vybavenost (od obchodů a restaurací až po masáže, kosmetiku a fitness, na které mají zákazníci slevu) a v případě zájmu lze využít také pronájem skladovacích prostorů. Potíže s parkováním řeší několik přilehlých parkovacích ploch, na kterých je možno zaparkovat zdarma a neměli bychom zapomenout ani na restauraci u Topolu, která je součástí penzionu. Kromě cenově dostupného poledního menu (od 59 ,-) najdete v jídelníčku i tradiční domácí recepty a jídla na objednávku.

Bar a restaurace

Bar a restaurace

Kompletní ceník, další informace o ubytování a možnost online rezervace najdete na webových stránkách www.pzm.cz.

[codepeople-post-map][codepeople-post-map]

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.