Vana pro dva může obohatit váš sexuální život

Pokud chcete obohatit svůj sexuální život o nové zážitky, kupte si vanu pro dva. Společná relaxace ve dvojici vám přinese do partnerského života spoustu nových zážitků. Samotná relaxace formou koupele je balzámem pro tělo i duši. Pokud k pozitivním účinkům relaxační koupele připojíte ještě něžné doteky a láskyplnou blízkost milované osoby, možná v koupelně objevíte nevídané zážitky.

Každý, kdo už vyzkoušel společnou koupel ve dvojici, mohl zjistit, že tento zážitek je velmi příjemným obohacením partnerského života. A současně, každý, kdo vyzkoušel partnerskou koupel v klasické vaně, ví, že taková koupel má i své mínusy. Klasická vana totiž neposkytuje dostatek prostoru pro pohodlnou relaxaci dvou osob bez toho, aby to pro oba bylo omezující.

Výrobci van reagují na rozvíjející se trend společných koupelí speciálními modely, které jsou zkonstruovány tak, aby vytvořily prostor pro společnou pohodlnou relaxaci a sbližování. Ve vanách pro dva je vždy dostatek místa, aby v nich mohly pohodlně ležet nebo sedět dvě osoby bez omezení pohodlí. Vany pro dva jsou koncipovány tak, aby se v nich dva koupající pohodlně usadili proti sobě, anebo vedle sebe. Obvykle mají širší lemy a také dostatek odkládacích ploch na okrajích vany. K maximálnímu pohodlí přispívají také sedátka, opěrky hlavy, polštářky a madla, kterými můžete vanu doplnit.

vana

Nejnovějším trendem v designu van pro dva jsou asymetrické vany, které jsou konstruovány tak, abyste si v nich relaxaci mohli užít v objetí vedle sebe. Ukázkovým příkladem jsou vany LoveStory a LoveStory II, které vyrábí RAVAK. Jejich autor, rakouský designer Achim Storz k tomu říká: „Původní LoveStory jsme vyvíjeli pro lidi, kteří si při koupeli rádi užívají vzájemný tělesný kontakt, souznění a pohodlí. Naším cílem bylo ukázat, že design může být současně emotivní i výrazově čistý. A tak i nová vana LoveStory II vychází ze základního tvaru srdce jako z univerzálního symbolu sounáležitosti, lásky, fyzického zdraví i citové naplněnosti, ale zároveň nechává vyniknout čisté linie, minimalistický výraz a kvalitu materiálu, ze kterého je vyrobena.”

Vana LoveStory II vybavena hydromasážním systémem LoveStory Atomic nebo LoveStory Atomic Plus poskytuje stabilní zázemí pro intimní večery ve dvou. Tyto hydromasážní systémy byly vyvinuty speciálně pro vanu LoveStory II tak, aby poskytly klasickou perličkovou i hydromasáž dvěma osobám, koupajícím se společně. K standardnímu vybavení systémů Atomic i Atomic Plus patří i chromoterapie, která lázni i celé koupelně propůjčí kouzelnou a neopakovatelnou atmosféru, zabarvenou jedním ze čtyř nastavitelných barevných tónů světla.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.