5 trendů v designu koupelen, které vás příští rok nesmí minout

Připravujete se na zásadní rekonstrukci koupelny? Nejste si jistí, jak by měla vypadat? Přečtěte si, jaké trendy v interiéru koupelen budou v kurzu příští rok. Ať už je to mosaz, námořnická modrá, nebo například ekologická baterie.

Mosaz a chrom

Oblíbeným kovem pro rok 2018 se stane lesklá mosaz, chrom a zlato. Nebo alespoň jejich odstíny. Vyzkoušejte i vy doplňky v těchto barvách. Pokud je vám bližší kámen, určitě sáhněte po křemenu. Je velice odolný a tím pádem vhodný do koupelen.

Námořnická modrá

První dojem samozřejmě dělá barva. V nadcházejícím roce bude v kurzu námořnická modrá. To však neznamená, že musí být na skříních, podlaze, kohoutcích a tak podobně. Zvolte pár decentních doplňků jako podložku na zem, nebo ručníky. Ani na podlaze rozhodně nečekejte nudu. Trendy budou textury, výrazné barvy a vzory.

Barevný nábytek

Rozlučte se s bílou. Ano, tato barva zavání čistotou a je nadčasová. Na druhou stranu už v tak malém prostoru, jakým koupelna většinou je, vypadá bílý nábytek ještě větší. Nemusíte ale sahat hned na odvrácenou stranu barevné škály. Také nezapomeňte na dobré dveře, s jejichž provedením si můžete vyhrát. Spoustu místa ušetříte například díky zasunovacím dveřím. Myslete také na své pohodlí a ekologii. Na trhu můžete sehnat samočistící toalety, nebo baterie, které dávkují tok vody přesně jako odměrka.

Už jste se rozhodli, jak má vaše koupelna vypadat? Pokud ano, už stačí jen sehnat pracovní sílu. Nemusíte nad tím trávit celé dny. Využijte poptávkový systém Poptávej.cz. Díky němu naleznete stavební firmy či řemeslníky z okolí. Celá akce vám nezabere více než tři minuty, které potřebujete na to, abyste vyplnili poptávkový formulář. Nabízející poté reagují na vaše konkrétní poptávky a zašlou vám kalkulaci přímo do emailu. Zadání poptávky je bezplatné, rychlé a navíc nezávazné.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.