Umyvadlo z přírodního kamene – nová dominanta vaší koupelny

Nudíte se? Respektive vás omrzelo současné zařízení vaší domácnosti? Nejste sami. I ten nejvkusnější interiér jednoho dne zevšední a nezbývá, než se poohlédnout po nápaditějším řešení. Možností, jak bydlení vyšperkovat, je nespočet a my vám dnes prozradíme, který prvek zásadně změní charakter vaší koupelny. Zamávejte na rozloučenou svému keramickému umyvadlu ve fádní barvě a pozvěte si domů nového nájemníka – umyvadlo z přírodního kamene. Vzhledem k tomu, že autorem je sama příroda, nestane se vám, že u souseda narazíte na identický kousek.

Pořídíte-li si umyvadlo z přírodního kamene, buďte si jisti tím, že úplně stejné nikdo jiný nemá. V současné době je na trhu o spoustu typů, které se liší tvarem, barevným laděním, strukturou horniny či reliéfní kresbou. Mezi obvyklé materiály, ze kterých se kamenná umyvadla vyrábí, patří mramor, žula, pískovec a vápenec. Zpravidla jde o ruční práci, čemž odpovídá i vyšší pořizovací cena. Na druhou stranu získáte opravdu nevšední prvek, který se v koupelně či kdekoliv jinde postará o unikátní atmosféru. Dost možná zastíní ostatní zařízení a stane se dominantou celého interiéru.

kamen umyvadlo

Co se týče tvarů, můžete si vybrat mezi pravidelnými oválnými, kruhovými, čtvercovými nebo obdélníkovými typy, anebo sáhnout po něčem atypickém a nepravidelném. Umyvadla z přírodního kamene jsou k mání v mnoha barevných variantách a nejčastěji se setkáte s tmavými, pískovými a korálovými tony.

umyvadlo kámen

Pořídíte-li si kamenné umyvadlo, budete se z něj těšit velmi dlouho. Vynikají odolností, barevnou stálostí a dlouhou životností, tedy za předpokladu, že na čištění nebudete používat agresivní a abrazivní čistící prostředky. Nevýhodou je vyšší pořizovací cena – ty nejlevnější začínají v rozmezí 2 až 3 tisíc korun. Zároveň se připravte na to, že se zřejmě neobejdete bez někoho, kdo provede odbornou montáž. Umyvadla z přírodního kamene jsou těžká a nemanipuluje se s nimi snadno.

umyvadlo z kamene

Ale to je jen malá piha na kráse. V každém případě jde o designové příslušenství, které se stane předmětem obdivu všech vašich známých. Poohlédnout se po něm můžete na www.salmax.cz. Spolehlivý prodejce má zboží skladem a do dvou dní ho budete mít doma.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.