Koupelny Pegas (Brno): Svěřte budoucí podobu své koupelny profesionálům. Nebudete litovat!

Jak by měla vypadat moderní koupelna, která splňuje vysoké nároky všech členů domácnosti? Měla by mít minimalistický charakter, nebo naopak honosné dekorace evokující luxusní bydlení? Jaká je ideální barevná kombinace? Je lepší sprchový kout, nebo vana? Máte-li v plánu rekonstrukci či méně náročné vylepšení stávající koupelny, budete si muset na výše položené otázky zodpovědět. A jistě vás napadne i celá řada dalších. No a my vám prozradíme, proč byste se při zařizování koupelny měli obrátit na kvalifikované pracovníky z brněnské společnosti Koupelny Pegas. Nevíte-li kudy, kam, budou se vám dvacetileté zkušenosti odborníků hodit.

Ať už jsou vaše požadavky jakéhokoliv charakteru, cíl je vždy podobný – útulná koupelna nabitá moderními a úspornými technologiemi. Místnost, která neslouží jen ke každodenní hygieně, ale spíše k celkové relaxaci těla i duše. Tomu by mělo odpovídat vybavení, barevní sladění, materiály a rozmístění koupelnových prvků.

V e-shopu sežnete veškeré koupelnové vybavení

Vraťme se však ke společnosti Koupelny Pegas. Profesionálové vám spolehlivě poradí s výběrem vybavení, a to včetně jeho parametrů. V e-shopu najdete bohatou nabídku sprchových koutů a boxů, van, osvětlení, radiátorů, sanitární techniky, baterií a dalších prvků, které by neměly chybět ani ve vaší koupelně. Ceny vás příjemně překvapí, mottem brněnské firmy je spokojený a vracející se zákazník.

Je libo 3D návrh? Máte ho mít!

Kámen úrazu vždy spočívá v tom, že si zákazník nedokáže dost dobře představit, jak bude zvolený výrobek vypadat v praxi. Co když do koupelny nezapadne? V případě poptávky na koupelny Brno Pegas budete mít jasno i v tomto směru. Budete-li chtít, dostanete vypracovaný grafický 3D návrh a zároveň i kalkulaci spotřeby materiálu.

Koupelny Pegas zajistí i kompletní realizaci

Vybrané zboží si můžete nechat zaslat až domů, případně si ho vyzvednout na výdejním místě v Brně. A pozor, společnost Koupelny Pegas nepatří mezi obyčejné prodejce koupelnového vybavení. Nedílnou součástí komplexního portfolia služeb je i realizace nových a rekonstrukce stávajících koupelen. Chcete-li mít jistotu, že vaše nová koupelna dopadne dle očekávání, svěřte stavební a instalační práce odborníkům.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.