Potřebujete novou jímku? Přečtěte si, proč si pořídit betonovou

Jakou jímku zvolit, aby splnila vaše očekávání? Dobrou volbou jsou jímky neboli žumpy z betonu. V podstatě jde o jeden z nejlepších způsobů, jak vyřešit odtok odpadu v objektu. Betonové konstrukce jsou kvalitní a cenově dostupné. Co ještě byste o nich měli vědět?

Výhody betonové jímky v kostce

K základním výhodám betonové jímky patří variabilní objem, ale také snadná a rychlá montáž. Neméně podstatná je také její odolnost vůči zemních tlakům – vzhledem k celkové hmotnosti konstrukce nemůže dojít k situaci, že při výskytu zemní vody vyplave.

Nespornou výhodou betonových konstrukcí je také příznivá cena.

Dalším pozitivem je variabilita. Betonové jímky jsou k mání v různých objemech a v případě potřeby lze jednotlivé konstrukce vzájemně propojit tak, aby bylo dosaženo potřebného objemu.

Možnosti využití konstrukce jsou překvapivě pestré. Betonové jímky mohou sloužit také k zadržování dešťové vody i pro vybudování sklepa.

Kvalitní betonové jímky z certifikovaných materiálů

Na výrobu betonovaných certifikovaných nádrží se specializuje česká firma DAZIbetón, jejíž nabídku najdete na dobrezumpy.cz. Výrobce nabízí jímky o velikostech od 4 m3 až po 12m3 s možností propojení. Na své si tak přijde každý, kdo potřebuje menší i nezvykle velkou žumpu. Podívejte se na fotogalerii realizované betonové jímky Ostrava a udělejte si obrázek sami.

DAZIBetón vyrábí žumpy z vysoce kvalitního certifikovaného vibrovaného betonu. Výztuž kostry tvoří 8 – 10 mm betonářská ocel, která zajišťuje vysokou pevnost a dlouhou životnost.

S dopravou a instalací si nemusíte lámat hlavu. Pořídíte-li si betonovou jímku od tohoto českého výrobce, dopraví ji až k vám a uloží ji hydraulickým ramenem přímo do stavební jámy. Firma disponuje moderním technickým vybavením a hravě zvládne montáž i ve stížených podmínkách.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.