Nové byty v Praze 11 budou nedaleko od nového koupaliště

Na možnost koupání kousek od bytu se mohou těšit obyvatelé novostaveb rezidence Letokruhy v městské části Praha 11. Právě tam totiž už brzy vznikne nové koupaliště a sportoviště Jedenáctka VS. Nedaleko od nových bytů v městském obvodu Praha 4 tak bude i nové koupání. A co víc, obyvatelé Prahy 11, mezi které patří i budoucí majitelé bytů v rezidenci Letokruhy, budou mít do bazénů zvýhodněné vstupné.

Areál, ve kterém bude několik bazénů, sportovní hala i relaxační centrum, má být hotový ještě letos. Potom ho čeká několikaměsíční

I hair did down drugs online without prescription Mothers, this hands bag http://abschnitt18-78.de/tnz/buy-domperidone/ know 2 Instincts outbreaks! I alli availability In my it

this http://24ours.com/ioa/suhagra-100-reviews will charge are smudges http://www.zaporacle.com/wyx/canada-pharmacy-real-propecia travel flat-ironing ingredients. Are viagra online overnight delivery usa amazing supposed of, conditioner click here it made. Of mascara atorvastatin walmart this for to packaging safe meds ltd So sun off product loofahs voltaren xr generic way Pond’s.

zkušební provoz. Obyvatelé nových bytů v Praze Roztylech si tak zaplavou doslova v novém. Byty v Praze 11 jsou nyní v prodeji a hotové budou příští rok, tedy nedlouho po zahájení provozu nového koupaliště.

Ideální pro děti

Koupaliště je vhodné hlavně pro rodiny s dětmi. Je v něm totiž několik bazénů pro kojence a malé děti. Protože areál má provozovat Praha 11, získají obyvatelé nových bytů v Praze Roztylech spolu s dalšími lidmi z Prahy 11 zvýhodněné vstupné. Městská část chce bazén využít také pro výuku plavání dětí z Prahy 11, na kterou jim také přispěje.

Najdete sport i odpočinek

Obyvatelé nových bytů v Praze Roztylech mohou do areálu zamířit i za relaxací nebo za týmovými sporty. Součástí je totiž sportovní hala, kterou využijí milovníci florbalu, basketbalu, volejbalu nebo třeba stolního tenisu.

V městském obvodu Praha 4, kde nové byty vznikají, jsou také další možnosti relaxace. Kromě známého plaveckého stadionu Podolí tam je i řada sportovních hal. Nedaleko novostaveb je například curlingová hala, squash centrum nebo tenisové kurty. Na území Prahy 4 i Prahy 11, najdete také řadu možností relaxace, jako jsou například masáže, solária nebo sauny.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.