Podolské schody – nové luxusní byty na Praze 4

Praha je úžasná metropole a život v ní nabízí spoustu zajímavých výhod. Na druhou stranu záleží na výběru konkrétní lokality. Ti nejnáročnější si vybírají místa, která snoubí dostatek soukromí, perfektní občanskou vybavenost a dostupnost do centra města. Patří mezi ně i nový developerský projekt od Crestyl Group – Podolské schody (Praha 4). A my vám prozradíme, proč byste o bydlení v jednom ze dvou bytových domů měli uvažovat i vy.

Harmonické interiéry dotažené do posledního detailu

Jak již zaznělo v úvodu, projekt Podolské schody tvoří dva bytové domy, v rámci kterých je k mání dvaadvacet luxusních bytů. Ale co si pod přívlastkem „luxusní“ přestavit? Ať už si vyberete menší 1+kk nebo rozlehlý 5+kk, spolehněte se na důmyslně rozvržený interiér, který architekti promysleli od posledního detailu. Byty vypadají prostorně, vzdušně a celkový dojem umocňuje přítomnost kvalitních materiálů.

Vzhledem k rozmanitým dispozicím (od 44 m2 až po 120 m2) si přijdou na své mladší bezdětné páry i početnější rodiny. Neméně zajímavé jsou i samotné budovy, které na první pohled vzbuzují pocit výjimečnosti.

Podolské schody interier

Proč se odstěhovat právě do Podolí?

Byty jsou krásné, což o to, ale jak to vypadá v bezprostředním okolí? Rozhodně nebudete zklamaní, Podolské schody jsou situovány v rezidenční lokalitě nedaleko Vltavy. Romantické prostředí maríny přímo vybízí k pravidelným procházkám a to samé platí i o dalších nedalekých místech – Vyšehrad, Žluté lázně nebo blízký park.

Praha 4 je zajímavá také pro milovníky sportovních aktivit, kteří se mohou vybít na tenisových kurtech, případně vyrazit na kole po místní cyklostezce.

A občanská vybavenost? Budoucí obyvatelé bytů v Podolských schodech budou mít na dosah veškeré důležité instituce a služby. Co by kamenem dohodil, jsou obchody, banky, úřady i školy. Spojnicí s centrem Prahy je tramvaj a metro.

Pokud se vám Podolské schody na Praze 4 líbí, neváhejte. Předpokládá se, že se po bytech velmi rychle „zapráší“…

Podolské schody 2

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.