Nevybírejte si sekačku. Vyberte si Hondu!

Co pro vás znamená léto? Relaxaci u bazénu, v altánku nebo na terase? Grilování a nekonečná pohoda s přáteli? Jistě, ale také nezbytná údržba zahrady, které se zkrátka nevyhnete. Přinejmenším sekání trávníku, který roste jako z vody. A pokud se letošní premiéře vyhýbáte a hledáte důvod, proč sekání odložit na příští týden, máme pro vás lepší řešení. Vyměňte svou starou sekačku za nástroj, se kterým vás bude časově náročná rutina bavit. I sekání trávy může být zážitek, pokud vám bude asistovat odborník. Jmenuje se Honda a vy si díky němu údržbu trávníku zamilujete.

Jaká by měla být ideální sekačka?

Sekačka na trávu by měla být odolná a neměla by ji rozhodit každá nerovnost. Nůž by se neměl otupit při sebemenším nárazu na kámen nebo jinou pevnou překážku. V neposlední řadě by měla být lehká, skladná, úsporná a… Všechny tyto „by“ splňují motorové sekačky Honda do puntíku a navíc disponují řadou unikátních funkcí. Ty, které nás zaujaly nejvíce, vám alespoň ve zkratce představíme.

Speciální žací nůž – všechny benzinové sekačky Honda mají speciálně zkonstruovaný nůž, který dokáže absorbovat energii při nárazu. Zdeformuje se, ale nezlomí, což výrazně snižuje provozní náklady a zvyšuje životnost stroje.

Twin blade – co je lepší, než jeden pekelně ostrý nůž? Správně, dva pekelně ostré nože, které každé stéblo rozcupují na několik malých kousků.

Mulčovací funkce – sekačky a mulčovací stroje v jednom. I tak lze definovat zahradní techniku Honda, která umožňuje transformaci jediným stiskem tlačítka.

Roto-stop – velmi užitečná funkce, která uživateli umožňuje vypnout rotaci nožů, aniž by bylo nezbytné vypnout motor. Oceníte ji vždy, když bude zapotřebí odklidit věci před sekačkou nebo s ní manipulovat mimo trávník

SMART Drive – konkurenční sekačky mají pojezd. Benzinové sekačky Honda mají funkci SMART Drive, díky které můžete rychlost plynule regulovat. To zní mnohem lépe než stále stejná rychlost, která je příliš nízká, nebo naopak vysoká.

Sekání mokré trávy – stroje Honda nemají problém ani s mokrou trávou. Co na tom, že napršelo a ještě neuschlo? Vy můžete sekat kdykoliv vám  to přijde vhod.

Sekačky Honda

A to není ani zdaleka všechno. Zahradní stroje Honda modelové řady Izy a De Luxe HRX jsou propracované ve všech ohledech a funkce, které jste doposud brali jako standardní, oceníte dvojnásobně. Během sekání se budete bavit a už nikdy nebudete údržbu trávníku odkládat na „neurčito“. Naopak se na práci budete těšit a hledat důvod, proč sekat obden. Na druhou stranu, proč ne. Čtyřtaktní sekačky Honda jsou úsporné a tišší než konkurence – vaše peněženka i sousedé mohou zůstat v klidu.

Společnost Honda představila první sekačky pro evropský trh již v roce 1978. V České republice disponuje širokou dodavatelskou a servisní sítí. Sekačky Honda jsou dotažené do posledního detailu a díky neustálým inovacím a zdokonalováním patří mezi to nejlepší, na co v segmentu zahradní techniky narazíte. Chcete se dozvědět více? Zabrouzdejte na www.hondastroje.cz a vyberte si svého favorita dříve, než bude sezóna v plném proudu.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.