Táhne vás to za LEPŠÍM? Rezidence Hadovitá je skvělou volbou

Praha není nafukovací a zdá se, že většinu prémiových lokalit si již developeři rozebrali v minulosti. Přesto se čas od času objeví projekt, který rozvíří stojaté vody tuzemského stavitelství a vzbudí nevídaný zájem v očích potenciálních klientů. O kterém je řeč tentokrát? Pokud již delší dobu hledáte adresu, za kterou se nebudete stydět, máme pro vás dobrou zprávu. V městské části Praha 4 – Michle vyroste rezidence. A ne jen tak ledajaká. Hadovitá!

Seznamte se s výjimečnými byty

Moderní bydlení v Praze Michli staví jeden z nejvýznamnějších developerů Metrostav Development. Rezidence Hadovitá nabídne celkem 76 nových bytů a ateliérů, o jejichž podobu se postarali zkušení architekti z Arx Studia. Nevšedně řešené budovy kopírují svažitý terén a využívají potenciál stávajícího prostředí. Vyzařuje z nich elegance, výjimečnost a vysoký standard.

Proč byste měli zvážit pořízení bytu v Rezidenci Hadovitá? Protože půjde o prakticky řešené a dobře prosvětlené jednotky s dispozicemi v rozpětí od 30 m2 do 100 m2. Z nabídky je zřejmé, že se zde zabydlí lidé různých věkových skupin – singles i početnější rodiny s více dětmi. K bytům náleží také lodžie, balkony a terasy.

Zaujal vás název? Možná jste při pomyšlení na přítomnost hadů trochu znejistěli, ale vězte, že s plazi nemá projekt vůbec nic společného. Rezidence Hadovitá podědila jméno po stejnojmenné ulici, kterou se do objektů vstupuje.

Občanská vybavenost a volný čas

Byty Praha 4 excelují také v souvislosti s občanskou vybaveností. Obyvatelé budou mít na dosah ruky vše potřebné. Na větší nákupy si lze kdykoliv odskočit do blízkých obchodních center DBK na Budějovické, OC Arkády na Pankráci či OC Chodov.

Nakupování samozřejmě není zdaleka jedinou aktivitou, kterou lze v okolí Rezidence Hadovitá provozovat. Za zmínku stojí také Baarův park s multifunkčním hřištěm a oblíbený Kunratický les. Více se dozvíte na www.rezidencehadovita.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.