Dřevostavby Ovelos: Ekonomické a ekologické bydlení

Toužíte po krásném, energeticky úsporném a přitom cenově dostupném bydlení? A kdyby to bylo možné, nejraději byste se nastěhovali co možná nejrychleji… V případě nízkoenergetických dřevostaveb, které realizuje renomované česká firma Ovelos, se mohou vaše sny proměnit ve skutečnost. V podstatě byste měli začít balit a kontaktovat stěhováky, protože nový domov můžete mít již za tři měsíce. Zajímají vás podrobnosti?

Co je to nízkoenergetická dřevostavba?

Dřevostavby Ovelos jsou stavěny na unikátním systému modulové celodřevěné konstrukce. Je pro ně typická vynikající izolace, jednoduchá střešní skladba a pečlivě vybrané materiály a zařizovací předměty. Dalo by se říct, že jde o moderní a funkční bydlení v bezkonkurenčním poměru ceny a kvality.

Mezi hlavní „taháky“ patří i expresní rychlost. Dům dle vašich přestav můžete mít v rekordně krátkém čase. Výstavba probíhá převážně suchou cestou a je lze ji provést kdykoliv během roku. Těžká mechanizace není zapotřebí a dostatečná je i menší skladovací plocha. Výsledek však není jinak ošizen a naopak se můžete těšit na zdravý domov s optimální tepelnou pohodou. Jistě vás potěší i to, že dřevostavby jsou téměř bezúdržbové a nebudete muset ztrácet čas neustálými opravami a preventivními opatřeními.

A abychom nezapomněli, Ovelos při výstavbě nepoužívá aldehydy a jiné škodlivé látky. Společnost vám bude dělat dřevo v kombinaci s moderními nezávadnými materiály.

Proč si nechat postavit dům od společnosti Ovelos?

Důvodů je hned několik, ale nejde jen o příznivý poměr ceny a špičkové kvality odvedené práce. Ovelos má za sebou více než 1000 realizací a díky dlouholetým zkušenostem garantuje perfektní výsledek. Nechcete-li riskovat, že stavba nedopadne podle vašich představ, máte jedinečnou možnost spolupracovat s opravdovými profesionály. Ti se postarají o vše potřebné a realizují pro vás dřevostavbu na klíč.

Vyberte si z více než 33 projekčních návrhů nebo si nechte navrhnout individuální řešení. Další informace najdete na www.ovelos.com.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.