Čím krmit psa, aby nestrádal? Respektujte jeho DNA šelmy!

Spousta lidí svou domácnost i s čtyřnohým mazlíčkem. Patříte do početné skupiny páníčků i vy a berete svého psa jako právoplatného člena rodiny? V tom případě se postarejte o to, aby se mu dostávalo vyváženého poměru všech potřebných živin, vitamínů a dalších látek. Jinými slovy – dopřejte mu nejlepší krmivo, které je na trhu aktuálně k mání. S ohledem na nepřeberné množství produktů a značek jde o nadlidský úkol, ale dáte-li na náš tip, rozhodně nešlápnete vedle. Co by váš mazlík řekl na nefalšovanou chuť divočiny?

Proč právě Taste of the Wild?

V prvé řadě upozorňujeme, že krmivo Taste of the Wild pro psy a kočky nepatří k nejlevnějším produktům. Ale ruku na srdce – pořídili jste si pejska proto, abyste šetřili na jeho zdraví? Za značkou stojí americká firma Diamond Pet Products, která dlouhodobě vyvíjí krmivo respektující přirozený charakter zvířat. Jde o to, že se DNA psů nezměnilo a je stejné jako před staletími. Jinými slovy – pes je stále šelma, čemuž by mělo odpovídat i složení jeho stravy.

V tomto ohledu vás Taste of the Wild pro dospělé psy i štěňata opravdu překvapí. V granulích nenajdete ani stopu po obilovinách, zato však narazíte na prvotřídní maso z americké lokální produkce. Bizoní, kančí, jehněčí, srnčí, drůbeží, lososí a jiné druhy masa doplňují další kvalitní ingredience v podobě sladkých brambor, ovoce, zeleniny a bylinek.

Naprosto vyvážené složení a pečlivě vybrané ingredience, to jsou pádný argument, proč byste měli značku Taste of the Wild vyzkoušet i vy. A potřebujete-li názor nezávislých expertů, nezapomeňte se podívat na renomovaný server dogfoodanalysis.com, kde vybraná krmiva získala plný počet bodů.

Tip na výhodný nákup: Granule Taste of the Wild pro kočky a psy pořídíte z pohodlí domova za super cenu na www.mujmazlik.cz. S výběrem vhodného krmiva vám ráda pomůže kvalifikovaná zákaznická podpora.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.