NIVONA a JURA: Top kávovary pro opravdové fajnšmekry

Představte si ráno bez šálku voňavé kávy, která vás osvěží a probudí všechny smysly… A teď si naopak představte ráno, kdy si dopřejete ještě kvalitnější a mnohem chutnější kávu než obvykle. Sen se může stát skutečností díky špičkovému kávovaru. Jedině ten totiž dokáže proměnit čerstvě namletou kávu v lahodný mok. Představíme vám vlajkové lodi mezi kávovary – prémiové značky NIVONA a JURA, které odpovídají nejvyšším nárokům kofeionových fajnšmekrů.

Kávovary NIVONA patří k absolutní špičce, přesto však na výrobky této značky nenarazíte na každém rohu. My jsme je našli u oficiálního českého prodejce na www.nivona-eshop.cz.

Nivona 838 – inteligentní elegán

Zaujal nás model Nivona 838, který nabízí množství inovativních prvků. Přístroj je kompletně v češtině, disponuje barevným TFT displejem, novým vícebarevným osvícením šálku a oproti předchozím modelům je ještě tišší. Dokonalé propaření zajišťuje 15 bar tlakové čerpadlo společně s technologií „Aromatica-System“, která zamezuje přeextrahování.

Ovládání kávovaru je naprosto intuitivní. Jednoduše navolíte pokročilé funkce a nastavíte až 9 individuálních programů „moje káva“. Za zmínku stojí také programy hygienické péče (proplachování, čištění a odvápnění) či mléčná pěna stiskem jediného tlačítka. To vše ve vysoce elegantním provedení, které se bude na vaší kuchyňské lince vyjímat.

NIVONA-838

Kávovar Nivona 838 je perfektní ukázkou toho, co umí nejlepší kávovary na trhu. Podobně jsou na tom i ostatní modely v nabídce.

Ze Švýcarska nepochází jen nejlepší hodinky

V úvodu jsme zmínili JURA kávovary. Ty se vyrábí ve Švýcarsku od roku 1931 a stejně jako Nivona nabízí inovativní funkce, díky kterým se stává požitek již samotná příprava kávy. Aktuální nabídku kávovarů JURA najdete u oficiálního českého distributora na www.shop-jura.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.