Zakrývací plachta: Ochrání váš majetek za každého počasí

Příroda si s námi hraje a během poslední zimy se možná cítíte jako na houpačce. Kruté mrazy střídá předčasný nástup jara a naopak. Pokud jste s vidinou stabilního pěkného počasí začali se stavbou nebo rekonstrukcí a nechali si přivézt stavební materiál, pravděpodobně si teď lámete hlavu, kde ho na pár týdnů ukryjete. Vaše problémy hravě vyřeší zakrývací plachta od Petra Štěpáníka. A když přijde na věc, použijete ji také na zakrytí dalších věcí. Je k nevíře, že jste se bez ní doposud obešli!

Zakrývací plachty z tkaného polyetylenu lze využít k různým účelům. Jsou ideální k zakrytí stavebního materiálu, rozestavěného domu, strojů, zahradní techniky nebo třeba stohů sena. Voděodolný materiál vydrží vysoké teploty i mráz (od -40°C do 60°C) a ochrání váš majetek i před kyselinami, alkáliemi a UV zářením.

Petr Štěpáník nabízí zakrývací plachty v širokém spektru standardizovaných rozměrů a na přání vyrábí plachty na míru. Díky bytelnému zdvojenému okraji se materiál netřepí a kovovými oky lze provléct provaz a zajistit tak stabilitu plachty. Na výběr je zelená a modrá barva, některé rozměry i v bílé a průhledné. Vzhledem k tloušťce folie nemusíte mít strach, že se zakrývací plachta potrhá. Naopak vydrží velmi dlouho.

Výrobce zakrývacích plachet nabízí také příbuzný sortiment v podobě autoplachet, stínících plachet na ploty, vagónových plachet na míru a reflexních vest.

Kvalitní autoplachty představují skvělou alternativu pro každého, kdo nemá k dispozici kryté garážové stání. K mání jsou ve střech univerzálních rozměrech (pro malé, středně velká a velká vozidla). Navlečení autoplachty na vozidlo je jednoduché. Složená plachta zabere minimum místa a můžete ji uložit v praktickém obalu, která k objednávce dostanete zdarma.

Další informace o sortimentu plachet najdete na www.peplachty.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.