Jaké materiály jsou hitem v současných interiérech?

Plánujete rekonstrukci? Nebo stavíte? V obou případech bude vaší prioritou snaha vybavit jednotlivé místnosti jak s ohledem na jejich estetickou krásu, tak i praktičnost. A jaké materiály jsou dnes hitem? Pojďme se na ně podívat. Začneme hned materiálem nejrozšířenějším, kterým je laminodekor. Pokud plánujete třeba sestavení kuchyně na míru, určitě vsaďte na imitaci dřeva, stejně jako různé pestré barvy. Předností je právě bohatý výběr jednotlivých dekorů.

Vsadit lze i na klasiku – dřevo

I když do interiérů stále pronikají modernější materiály, klasika zde má a bude mít své místo. Jak jistě tušíte, narážíme na masiv. Ten je dobrou volbou, hledáme-li dětský nábytek. Právě masiv, jelikož se jedná o surové dřevo, nabídne prvotřídní vlastnosti, mezi které se řadí:

  • Dlouhá životnost
  • Barevná i tvarová stálost
  • Vysoká odolnost vůči mechanickému poškození

Nejsou to jenom vlastnosti kvalitativní. Předností jsou i ty estetické. Zařizujeme-li třeba studentské pokoje, máte jistotu v tom, že každý kus nábytku bude svým způsobem originál. A to proto, že na každém budou zcela rozličné letokruhy daného kusu dřeva. I proto je z tohoto materiálu vyráběný studentský nábytek pro každého, kdo si právě na originalitu potrpí. Kdo ne, ten nebude zklamán ani z klasické dýhy, která se k tomuto sortimentu také často váže.

Nebojte se být výrazní

Pokud jste již hledali zajímavou inspiraci, jistě jste narazili na řadu netradičních barevných kombinací – třeba v oblasti kuchyně. Fotogalerie, které jste procházely, se mohly týkat dnes také vyhledávaného materiálu, kterým je akryl. A čím ten se pyšní? Jak širokým výběrem z hlediska barev, tak hlavně vysokým leskem.

Kde materiály koupit? Poradíme!

Materiálové možnosti máme zmapovány a tak je třeba říci i to, kde je hledat. Dobrou volbou je společnost Nábytek Max, díky které snadno vybavíte studentské i dětské pokoje, stejně jako kuchyni a řadu dalších místností. A co je její předností? Kvalita, stejně jako nízké ceny, díky aktuálním slevám.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.