Co se zabouchnutými dveřmi? Z průšvihu vás dostane non stop zámečnická služba

Zabouchnuté dveře od bytu nebo nefunkční zámek nepatří mezi příjemné záležitosti, nicméně se s nimi čas od času musí vypořádat téměř každý. Co si v prekérní situaci, kdy vás tlačí čas, počít? V prvé řadě přestaňte zmatkovat a nesnažte se dveře otevřít násilím – mohlo by dojít k jejich poškození a cena následné výměny by vás zřejmě nepotěšila. Zavolejte si raději na pomoc profesionály, kteří provádí non stop zámečnické práce. V následujících řádcích vám představíme služby renomované firmy AAA Záchranná technická služba (ZTS), která poskytuje havarijní servis v Praze a středních Čechách.

S čím vám profesionální zámečníci pomohou?

Zkušení zámečníci provádí veškeré zámečnické práce – otevírají byty a provozovny, hravě si poradí také se zaseknutým zámkem na trezoru a v neposlední řadě instalují bezpečnostní mříže a bezpečnostní dveře. Jinými slovy – pomohou vám s rutinními zámečnickými službami i rozsáhlými montážemi a servisem. Zámečníci jsou odborníci s mnohaletou praxí.

Pozor: Potřebujete-li se dostat do byt a nemáte u sebe doklady? I v tomto případě neváhejte využít zámečnické služby ZTS. Zámečníci zajistí asistenci Policii ČR.

ZTS vám pomůže s:

  • okamžitým otevřením dveří a výměnou vložky a kování všech typů
  • přestavbou a sjednocením vložek
  • nouzovým nebo finálním zabezpečením bytu
  • výrobou a montáží nebo opravou mříží
  • montáží bezpečnostních dveří

Rychlá a kvalitně odvedená práce

Zámečnické služby jsou k dispozici non-stop. Stačí zavolat a zámečník se k vám dostaví v co nejkratším čase. Svědomitý přístup oceníte také v souvislosti s nouzovým otevíráním vozidla. Zabouchnou-li se vám dveře od auta, ZTS se postará o nápravu.

Tak co vy na to? Až budete zase jednou řešit zabouchnuté dveře, nesnažte se je otevřít svépomocí. Zruční zámečníci z pražské firmy ZTS vás nenechají na holičkách a minimalizují případné škody.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.