Fotopuzzle: Krásný dárek a stylová dekorace v jednom

Blíží se Vánoce, čas splněných přání. Pro někoho však také období plné stresu, protože není vždy snadné vtěsnat do nabitého programu důkladný předvánoční úklid, dekoraci domácnosti a v neposlední řadě nákup dárků, které potěší a neskončí v zaprášené krabici na půdě. Jste na tom podobně a rádi byste si letošní svátky užili v poklidu? Dejte na náš tip a budete mít o starost méně: obdarujte své nejbližší originálním dárkem v podobě fotopuzzle. Skládačka s vlastním motivem poslouží jako skvělý zdroj zábavy, a navíc i jako vkusná dekorace.

Skládání puzzle není „jen“ zábavné

Chcete trávit více času v rodinném kruhu, ale nenašli jste aktivitu, která by zabavila všechny příslušníky? Odpověď zní: „puzzle“! Zároveň se nabízí i další důvody, proč ostatní potěšit právě skládačkou – nabízí řadu psychologických a fyziologických benefitů.

Skládání vede k eliminaci nahromaděného stresu. Vyžaduje stoprocentní pozornost a nezbývá tak čas na negativní myšlenky. Vydatně si zarelaxujete a zbavíte se úzkostí a trápení.

Tím však přínos skládání puzzle zdaleka nekončí. Odborníci se shodují, že puzzle rozvíjí trpělivost a slouží jako terapie. Pravidelným skládáním můžete vylepšit duševní kapacitu mozku!

Až puzzle sestavíte, šup s ním na stěnu

Skládat jeden a ten samý motiv váš pravděpodobně bavit nebude. Puzzle přesto nemusí zpět do krabice – můžete ho podlepit, zarámovat a vytvořit z něj originální dekoraci, která se bude vyjímat na stěně v dětském pokojíčku i v obýváku.

Nechte si vyrobit fotopuzzle z nejoblíbenějších snímků

Puzzle z vlastních fotek neboli fotopuzzle si můžete navrhnout z pohodlí domova na www.empikfoto.cz. Zahrajte si na designéra a vyberte si některou z povedených šablon, nastavte počet dílků (od 30 po 1000), rozmístěte své nejoblíbenější fotky a nechte si vyrobit puzzle, které nemá nikdo jiný!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.