Přestaňte snít a proměňte představu o moderní roubence ve skutečnost

Máte hotový projekt pro zděný dům, ale zamilovali jste se do moderně vyhlížející roubenky? Pokud jste doposud nezačali stavět, nic není ztraceno. Obraťte se na odborníky a nechte si projekt přepracovat. Moderní stavba ze dřeva za zděnou variantou v ničem nezaostává – a navíc je v souladu s přírodou.

Co můžete čekat od moderní roubenky?

Moderní roubené domy jsou populární především v zahraničí. Na popularitě však narůstají i u nás. Kvalitně provedená stavba má velmi dlouhou životnost – bez nadsázky vydrží i po několik generací. Chcete-li vybudovat sídlo, které po vás převezmou vaši potomci, máte možnost.

K dalším výhodám bydlení v roubence patří minimální náklady za energie, ale také zdravé prostředí – dřevo „dýchá“, což má pozitivní vliv na mikroklima.

Konstrukci obvodových stěn moderních roubenek obvykle tvoří masivní hranoly z cedru, lepeného smrku či lepené borovice. Používají se také sendvičové systémy, které společně s vhodně zvolenou izolací plně vyhovují nízkoenergetickému standardu.

V praxi logicky záleží na kvalitě použitých materiálů a dodržení patřičných technologických postupů. Proto by se měl realizace ujmout někdo, kdo má s dřevostavbami dostatek zkušeností a prokáže vám je referencemi.

Kdo vaše sny přetvoří na realitu?

Ať už máte v hlavně ucelenou či jen částečnou představu o budoucí podobě roubenky, případně máte zmíněný projekt zděného domu, vaše sny vám pomohou dotáhnout do zdárného konce profesionálové z firmy Bartoš Dřevostavby s.r.o. Firma působí na trhu téměř 30 let a od roku 1995 se specializuje na stavby ze dřeva. Vytvoří pro vás 3D vizualizaci, v rámci které si svůj vysněný dům podrobně prohlédnete a ujistíte se, že odpovídá vašim požadavkům.

Český výrobce dřevostaveb disponuje moderními výrobními kapacitami a od roku 2002 využívá při zpracování dřeva špičkovou CNC technologii.

Bližší informace a reference najdete na https://www.bartos.cz/.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.