Jak na efektivní pronájem bytu přes Airbnb?

Doslechli jste se, že vaši sousedé si v době, kdy právě nejsou doma, přivydělávají formou krátkodobého pronájmu svého bytu? Rozhodně nejsou sami – krátkodobý pronájem bytu je v posledních letech stále rozšířenější aktivitou. Pro některé domácí je to navíc šance, jak se potkat se zajímavými lidmi z ciziny. Pokud máte pocit, že je to i vaše šance na přilepšení domácího rozpočtu, registrujte se na Airbnb a pusťte se do pronajímání… Cítíte, že to nebude stačit? Máte pravdu.

Na čem závisí úspěch na Airbnb?

Aplikace Airbnb slouží jako prostředník mezi majiteli nemovitostí a zájemci o nocleh. Nic více, nic méně. Zda budete úspěšní a podaří se vám ze svého bydlení vyždímat maximum, záleží na mnoha aspektech. Především nesmíte podcenit prezentaci bytu na webu, vstřícnou komunikaci s hosty, údržbu bytu a v neposlední řadě optimalizaci ceny dle aktuální situace na trhu.

Počítejte s tím, že na Airbnb nejste sami. Z platformy se stalo vysoce konkurenční prostředí – krátkodobým pronájmem si momentálně přilepšuje ohromné množství lidí. Hosté si mají z čeho vybírat a obvykle se řídí kombinací třech hlavních faktorů: cenou, hodnocením a dojmem, jakým na ně byt působí z fotografií.

Svěřte byt pod křídla profesionálů, vyděláte více

Došli jste k závěru, že krátkodobý pronájem je časově náročná záležitost a nemůžete se mu věnovat naplno? Navíc byste některé úkony nezvládali a zbytečně byste přišli o dobré hodnocení na Airbnb? Přesto se nemusíte snu o snadném přivýdělku vzdávat. Udělejte to jako řada jiných majitelů nemovitostí – svěřte svůj byt pod křídla specializované společnosti, která se zabývá správou bytů na Airbnb.

Let Me Inn tvoří tým profesionálů, kteří se postarají o vše potřebné. Váš byt nafotí (ještě předtím ho nastylují v rámci home stagingu), nastaví optimální cenu a zajistí komunikaci s hosty, průběžný úklid i potřebné opravy.

Služby Let Me Inn nejsou drahé (viz. kalkulace ceny správy bytu) a průměrné zvýšení výnosů činí cca 20 – 50 %. Podrobnosti najdete na letmeinn.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.