Aeroflex: Váš dodavatel izolace a spojovacích systémů

V současné době je trh přesycen různými produkty, které jsou k nám dováženy z Číny. Jejich kvalita není nijak valná, což se rozhodně negativně podepíše především na jejich vlastnostech. Proto je lepší oslovit raději zkušenou českou firmu, kterou je společnost Aeroflex. Ta působí na našem trhu od roku 1995 a za tu dobu výrazně rozšířila oblast svého podnikání. Díky tomu nabídne sortiment, který je využitelný jak v průmyslových oblastech, tak i ve vašich domovech. Mezi stěžejní součást sortimentu rozhodně patří:

  • Produkty spojené s izolací
  • Potrubí
  • Spojovací systémy

Především izolace trubek

To klíčové, na co se společnost specializuje, jsou jistě izolační materiály určené primárně na trubky. A ty dnes každý z nás využívá v mnoha oblastech našich domovů. Aniž bychom si to možná uvědomovali, izolace na trubky od firmy Aeroflex lze využívat třeba u teplovodního potrubí, stejně jako třeba u potrubí na studenou vodu. To vše proto, aby nedocházelo ke zbytečným ztrátám energie.

Stejně tak se dané izolace využívají třeba u potrubí odpadních vod, popřípadě u svodů dešťové vody. Zde je účel také zcela jasný, a to zabránit hlavně kondenzaci, stejně jako případnému nadměrnému hluku.

Sortiment potrubí využijete při vytápění i chlazení

Firma Aeroflex je však specialistou i na oblasti vytápění a chlazení. Tedy konkrétně dodává sortiment, který je s touto oblastí přímo spjatý. A příklad? Je to již zmíněné potrubí, které slouží k instalaci tepelných čerpadel, slouží k instalaci klimatizací, stejně jako k instalaci systémů podlahového nebo stropního vytápění. Navíc nezůstává jenom u dodávky sortimentu. Součástí služeb je také jistota odborného poradenství, stejně jako kvalifikované montáže. I díky tomu si firma dokázala vybudovat velmi dobré jméno nejenom u nás. A to je jeden z hlavních důvodů, proč byste služby této firmy měli využít i vy!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.