Správná volba: Ruční elektrické HITACHI, DOLMAR a STIHL

Vlastníte rodinný dům s prostornou zahradou a kutilskou dílnou? Působíte ve stavebním průmyslu? Práci vám v obou případech usnadní a urychlí ruční elektrické nářadí, které na tuzemském trhu nabízí společnost PLASMATOOL s.r.o. se sídlem v Praze 3 – Vinohrady. Firma se specializuje především na prodej a půjčování ručního nářadí. A v neposlední řadě poskytuje kvalitní záruční a pozáruční servis. Její produktové portfolio zahrnuje ruční nářadí světoznámých značek, jako jsou HITACHI, DOLMAR a STIHL. V následujících řádcích si prozradíme přednosti těchto tří značek.

STIHL má dlouhou tradici na českém trhu

STIHL je synonymem pro řetězové motorové pily špičkové kvality. Historie této značky se začala psát v roce 1926, kdy Andreas Stihl založil s několika kolegy malou strojírenskou firmu v německém Stuttgartu. O tři roky později společnost předvedla „dvoumužný stroj na kácení stromů“, který je považován za předchůdce přenosné motorové pily. Na český trh firma STIHL vstoupila v šedesátých letech a dodnes si v tuzemsku drží významné postavení.

Míchadla, aku vrtačky a brusky HITACHI

HITACHI je japonská nadnárodní společnost, která sídlí v japonském Tokiu. Specializuje se na různé obchodní segmenty, přičemž jedním z nich jsou stavební přístroje a nářadí. Mezi nástroje, jež uplatníte na stavbě, patří vrtací a bourací kladiva, míchadla či brusky. HITACHI se stane vaší pravou rukou také na zahradě, kde vám přijdou vhod nůžky na plech, motorové pily i křovinořez.

DOLMAR – nejstarší výrobce motorových pil

S více než 75 letou tradicí se pyšní celosvětově společnost DOLMAR, která se zabývá výrobou motorového nářadí – motorové pily, sekačky, křovinořezy, rozbrušovačky či benzínové nůžky na živý plot. Inovuje, vyrábí a prodává vysoce kvalitní nářadí, které disponuje výkonnými spalovacími motory. Věhlasné produkty splňují nároky jak zahradních architektů, tak i pracovníků v lesním hospodářství.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.