Objevte kouzlo starožitného nábytku a naplňte svůj domov historickou atmosférou

Staré by prý nemělo překážet a naopak udělat místo pro nové… Skutečně? V případě nábytku to rozhodně neplatí, o čemž svědčí rostoucí obliba starožitného a historického nábytku. Ten dokáže v interiéru hotové divy a co je nejlepší – lze ho zakomponovat i mezi moderní zařízení, co by samostatný solitér. Patříte-li mezi staromilce, nebo jen chcete uvolnit sterilní atmosféru domova, máme pro vás perfektní tip.

Česká výroba replik starožitného nábytku

Historické zařízení je krásné, ale v případě originálního nábytku počítejte s vysokou pořizovací cenou. Navíc musíte počítat s tím, že neseženete kompletní sadu. Co s tím? Obraťte se na šikovné české ručičky nábytkářů ze společnosti MIRLAND, která vyrábí nábytek již od roku 1996. Vybudovala si silné renomé a možná jste o ní v souvislosti se starožitným nábytkem již slyšeli.

Společnost MIRLAND vyrábí historický nábytek z vysoce kvalitního indonéského mahagonového dřeva tak, aby byly od originálů k nerozeznání. Řemeslníci s citem pro detail si zakládají na pečlivém řemeslném zpracování a s radostí se postarají třeba o kompletní realizaci interiéru. Kromě starožitného nábytku nabízí také doplňky z mramoru a bronzu.

Precizní práce s citem pro detail

Nábytkáři při výrobě replik starožitného nábytku dodržují klasické technologické postupy a pracují také na rekonstrukcích nábytku ze zámků. Tyto historické kusy restaurují pod přísným dohledem památkářů a cenné zkušenosti pak mohou zužitkovat při výrobě replik pro zákazníky. Toužíte-li po barokní knihovně, empírové pracovně nebo renesanční ložnici, máte je mít. Anebo vás uhranulo venkovské bydlení? Nová podoba vašeho domova je čistě ve vaší režii.

Tak co vy na to? Necháte si vyrobit pohodlné křesílko, nebo rovnou celý interiér? Prohlédněte si portfolio realizovaných zakázek, které vás utvrdí v tom, že zaměstnanci z firmy MIRLAND zvládají své řemeslo bravurně. Nebojí se ani atypických požadavků a rádi vám poradí se vším, co bude třeba. Více na www.mirland.cz.

Historický nábytek

Repliky historického nábytku

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.