Coloseum Nemovitosti – brněnská realitka jedná přímo a nemaže med kolem úst

Rozhodli jste se, že „změníte lokál“? Chystáte se vyměnit své stávající bydlení za nové, ale nemáte s prodejem/nákupem nemovitostí příliš mnoho zkušeností? Nechcete ztrácet čas a rádi byste v novém bydleli co možná nejdříve? V tom případě se obraťte na realitní kancelář, která vám se vším kolem prodeje a nákupu nemovitosti pomůže.

Na spolupráci s realitní kanceláří není nic špatného. Realitky pomáhají lidem bydlet lépe dnes a denně, nicméně pravdou je, že ne vždy se setkáte s vstřícným a férovým přístupem. Ostatně jako v každém jiném oboru… Předtím, než se obrátíte na konkrétní realitku, dejte na zkušenosti a názory lidí, kteří již jejích služeb využili. Dnes se zaměříme na zavedenou realitní kancelář v BrněColoseum Nemovitosti s.r.o., která patří mezi absolutní špičku na Moravě.

Společnost Coloseum Nemovitosti s.r.o. si zakládá na dobré pověsti, vstřícný a profesionální přístup. Má dlouholeté zkušenostmi v oboru a perfektní právním servisem, který zařizuje renomovaná advokátní kancelář. Na aktuální nabídku nemovitostí se můžete podívat okamžitě na www.coloseumreality.cz. Momentálně si můžete vybrat mezi více jak 500 nemovitostmi, včetně komerčních, historických či zemědělských objektů. Další možností je kontaktovat některého z makléřů, který vám doporučí vhodnou nemovitost.

A co si o společnosti myslí ostatní? Stačí se podívat do referencí na webových stránkách realitní kanceláře.

Proč (a komu) se spolupráce s kvalitní realitkou vyplatí?

Prodej či nákup nemovitosti není jednoduchý a bez předchozích zkušeností můžete lehce prodělat. To samé ale platí i v případě spolupráce s nezkušeným makléřem. Nechcete-li ztrácet čas a nervy, vyberte si profesionála a nikoliv zlatokopa. Jak toho docílit?

Dejte na pozitivní reference a doporučení svých známých. Nemáte-li v okolí nikoho, kdo by vám spolehlivou realitní kancelář doporučil, budete se muset spolehnout na vlastní úsudek. Vašim vodítkem mohou být webové stránky, které by měly obsahovat ucelenou nabídku služeb (viz webovky výše zmíněné realitní kanceláře Coloseum Nemovitosti).

Nebuďte líní a vydejte se přímo do sídla vybrané kanceláře. Jedině tak poznáte, zda máte tu čest se zavedenou společností, nebo „one man show“ firmou. Oddělíte tak zrna od plev a vyhnete se nezkušeným podnikavcům, kteří se v oboru realit pohybují z pohodlí svého obýváku. Jistě, i mezi takovými lze najít profesionály a naopak ani velká společnost s mnoha pobočkami nemusí znamenat kvalitní služby.

Dobrého makléře poznáte tak, že vás předem seznámí s plánovaným postupem a bez reptání vám odpoví na všechny dotazy. Poskytnutí informací ohledně rozsahu služeb, výše provize a možnost prostudování zprostředkovatelské smlouvy před podpisem by měly být samozřejmostí! Solidní kancelář by si neměla účtovat poplatky za poradenství a konzultace.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.