Úspora energie v domácnosti – snižte své výdaje za teplo!

V průběhu letních měsíců venkovní teploměr úspěšně odvádí pozornost od skutečnosti, že se pomalu, ale jistě blíží topná sezóna. Ani se nenadějeme a uhodí první mrazíky. Prosluněné letní dny budou rázem minulostí a opět začneme usilovně dumat nad tím, jak ušetřit za energie. Výdaje za plyn či elektřinu, které využíváme k vytápění, totiž tvoří významnou položku rozpočtu většiny českých domácností. A přitom existuje jednoduchá způsob, jak výdaje za energie výrazně snížit – stačí změnit dodavatele!

Jak ušetřit za plyn a elektřinu tisíce korun ročně?

Pokud jste doposud o možnosti změny dodavatele neslyšeli, mám pro vás dobrou zprávu. Přechodem jinému dodavateli lze ušetřit za plyn až 25 % a za elektřinu minimálně 9 %. Jednoduchým výpočtem zjistíte, že jde o tisíce korun ročně. Napadá vás jediný důvod, proč protopit více peněz, než je opravdu nezbytné?

Na českém energetickém trhu působí celá řada dodavatelů, kteří do značné míry ovlivňují koncovou cenu plynu. Vzhledem k velké konkurenci je logické, že se sazebníky jednotlivých dodavatelů liší. A přestože jde na první pohled o drobné částky, v přepočtu na roční odběr již nevýznamné nejsou. Samozřejmě platí, že domácnosti odebírající větší množství energie ušetří více než domácnosti s nižším odběrem.

Nabízí se však otázka, ke kterému dodavateli přejít. Jak poznat, že je nejlevnější? A je to jen o ceně?

S výpočtem úspory vám pomůže kalkulačka ceny plynu. Nicméně vám neprozradí, zda ten či onen dodavatel zajistí dostatečně kvalitní služby – s tím vám pomohou nezávislé recenze dodavatelů plynu a elektřiny.

Global Energy nabízí ideální poměr ceny a kvality

Nechcete-li hledáním nového dodavatele ztrácet čas, vsaďte na náš tip. Na předních příčkách v pomyslném žebříčku poměru ceny a kvality služeb, se dlouhodobě umisťuje společnost Global Energy. Dodavatel působí na energetickém trhu od roku 2010 a nabízí velmi nízké ceny energií, ale také špičkový zákaznický servis. Dalším argumentem jsou minimální výkyvy cen v dobách, kdy většina konkurenčních dodavatelů podražila. O tom se můžete přesvědčit na www.globalenergy.cz, kde najdete všechny důležité informace o společnosti Global Energy a návod jak přejít k jinému dodavateli plynu/elektřiny. Tak co vy na to, budete také topit levněji?

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.