Truhlářství GALLIST – INTERIÉRY: Důležitá je kvalita práce i osobní přístup

Rozhodli jste se, že svému bydlení vrátíte někdejší lesk, případně provedete transformaci do zbrusu nové podoby? Pokud si na rekonstrukci netroufáte sami, neztrácejte čas a obraťte se na profesionály, kteří vám ve všech ohledech vyhoví a doporučí optimální řešení. Co by vašemu interiéru mohlo prospět, jsme probrali s odborníky z truhlářství Český Krumlov GALLISTL – INTERIÉRY. Doufáme, že v následujících řádcích najdete spoustu inspirace.

Jděte na to pěkně od podlahy

Podlaha je duší interiéru a má na celkový dojem bydlení zásadní vliv. Zároveň platí, že podlahová krytina nesmí být pouze vizuálně atraktivní – měla by být funkční a odpovídat charakteru místnosti. V posledních letech jsou trendy plovoucí, vinylové, korkové podlahy a stále více lidí se přiklání ke klasice v podobě dřeva. Máte-li doba starší dřevěnou podlahu, zvažte renovaci!

Vestavěné skříně zajistí spoustu místa

Máte dojem, že vaše bydlení nemá daleko od skladiště? Vyčistěte prostor tím, že věci uskladníte ze zorného pole. „Vymáčkněte“ ze skříní maximum úložného prostoru a umístěte je do zákoutí, která byla doposud nevyužita. Jasnou volbou jsou vestavěné skříně navržené s ohledem na specifické dispozice interiéru. Kvalitní ruční řemeslná práce vydrží jako nová velmi dlouho.

Kuchyně, do které se budete těšit

Jestli je podlaha duší bydlení, kuchyně je srdcem domova. Nebo by alespoň měla být, což je jasný impuls k tomu, abyste zvážili rekonstrukci a nechali si navrhnout krásnou kuchyňskou linku a nábytek. Opět je podstatné důsledné rozvržení prvků, a to především v menší panelákové kuchyni. S tím vám rádi poradí zkušení truhláři, kteří přihlédnou k odlišnostem vašeho domova.

Proč se obrátit na GALLIST-INTERIÉRY?

V truhlářství České Budějovice GALLISTL – INTERIÉRY působí zkušení řemeslníci se zlatými českými ručičkami. Provádí kompletní rekonstrukce bytů a domů, pokládají podlahy, vyrábí vestavěné skříně a další nábytek a s chutí se pustí i do renovace vaší kuchyně. Preferujete-li individuální přístup, bude se vám spolupráce s jihočeským truhlářstvím zamlouvat. Zároveň můžete využít službu hodinového manžela pro případ drobnějších oprav v domácnosti. Více na www.gallistl-interiery.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.