Je libo špičková dřevostavba nebo zděný rodinný dům na klíč za cenu měsíčního nájmu?

Líbilo by se vám, kdybyste mohli bydlet ve vlastním rodinném domě za cenu měsíčního nájmu? Ať už se vám zamlouvá bydlení ve dřevostavbě nebo zděném domku, váš sen se může stát skutečností mnohem dříve, než jste si doposud připouštěli…

Výhody bydlení v rodinném domě rozebírat nebudeme. Pokud máte pocit, že v bytě postupně zchřadnete, neměli byste stěhování odsouvat na neurčito. Necháte-li si postavit dům na klíč, vyhnete se množství komplikací a v podstatě přijdete rovnou k hotovému. Podstatné je najít někoho, komu můžete stoprocentně věřit. Stavební firmu, která vám postaví vysněné bydlení za přijatelnou cenu a v prvotřídní kvalitě…

Nikoho takového neznáte a nechcete šlápnout vedle? Vsaďte na Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. – firmu, která vám postaví skvělé bydlení a postará se i o výhodné financování. Jen si to představte – dřevostavba nebo zděný dům na klíč na hypotéku, jejíž výše nepřesáhne běžný měsíční nájem v bytě. Vzhledem k výhodným sazbám úvěrů navíc nebudete muset platit jednu splátku. Namísto obvyklých 12 splátek tak zaplatíte pouze 11.

drevostavba

Proč si pořídit dřevostavbu na klíč?

Dřevostavby na klíč jsou rok od roku populárnější i u nás. Zdá se, že i konzervativní Češi již přichází na chuť výhodám, kterých se jim od domů ze dřeva dostává. V případě nízkoenergetických dřevostaveb na klíč jde o stejnou technologii konstrukce, jaká je k vidění u tradičních kanadských dřevostaveb. Na své si však přijdou i zájemci o zděný dům, protože stavební firma realizuje také švýcarské zděné domy na klíč.

Domy mají jedinečné vlastnosti díky moderním materiálům a špičkovým technologiím. Za zmínku stojí například pravé pálené cihly a nízkoenergetické cihly Porotherm, pravé pálené tašky Tondach se zárukou až na 33 let či kvalitní střešní izolace. Výsledkem jsou energeticky nenáročné stavby s velmi dobrými akustickými vlastnostmi.

Svěřte stavbu domu skutečným odborníkům

Stavební firma disponuje certifikáty, které jsou zárukou kvalitně odvedené práce. Kromě britského a švýcarského certifikátu také Solid Wood Construction – prestižní kanadský certifikát, na základě jehož standardů se v Kanadě staví i čtrnáctipatrové budovy.

Jádro společnosti Certifikované domy a dřevostavby na klíč s.r.o. tvoří odborníci, kteří se v oboru pohybují více než 35 let. Zkušený stavbyvedoucí se podílel na realizaci významných projektů – mimo jiné na stavbě pětihvězdičkového hotelu, počítačové učebny ČVUT a 80 rodinných domů současně.

drevostavba-2

K dalším pádným argumentům, které hovoří ve prospěch této stavební společnosti, patří i cenová úspora. A nejde jen o cenu samotných typových domů – již ve standardním vybavení najdete prvky, které by vás u konkurence stály spoustu peněz navíc. Bez příplatku dostanete izolační trojsklo a nyní i slevu ve výši 200 000 Kč na luxusní podlahu, luxusní koupelnu Richter and Frenzl a podlahové vytápění do koupelny. Součástí dodávky je 15 % DPH, základová deska i vypracování projektu.

Nízkoenergetické bydlení šetří peněženku i životní prostředí

Nízkoenergetické domy na klíč jsou správnou investicí do budoucna, a to bez debat. S ohledem na minimální energetickou náročnost můžete v průběhu příštích let ušetřit nemalou částku. A nejen to – bydlení v nízkoenergetické stavbě svým způsobem vyjadřuje i postoj k životnímu prostředí. Respektive to, že vám není lhostejná ekologie a chcete se na ni alespoň v určité míře podílet.

Další informace najdete na webových stránkách společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. Pokochejte se fotografiemi typových domů a přečtěte si detailní informace o jejich vlastnostech. Více na www.domy-drevostavby-na-klic.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.