Vinylová podlaha do kuchyně či koupelny? Žádný problém!

Pokud máte obývací pokoj s kuchyní, možná řešíte otázku, jakou zvolit podlahu. Pro kuchyň jsou vzhledem k odolnosti ideální volbou dlaždice. Ty jsou ale studené a v celém obývacím pokoji je tedy mít pravděpodobně nechcete. Existuje jednotné řešení, které obě místnosti propojí? Perfektní volbou je vinylová podlaha!

Voděodolné vinylové podlahy

Když využijete stejnou podlahu pro obývací pokoj i přilehlý kuchyňský kout, celý prostor se hezky spojí a bude působit moderně. Nicméně nároky na odolnost nejsou v obýváku zdaleka tak vysoké, jako v kuchyni.

Při vaření se vám může na zem vylít voda nebo něco spadnout, což musí podlaha vydržet. V kuchyni je navíc kvůli vaření a mytí nádobí zvýšená vlhkost, která může rovněž poškodit vaši podlahu.

Voděodolné vinylové desky Arbiton s minerálním jádrem nabízejí vysokou kvalitu a jsou voděodolné, takže se je nemusíte obávat umístit ani do kuchyně. S těmito deskami získáte líbivou podlahu s designem dle vlastního výběru a odolností dlažby. Zkrátka ideální kompromis pro vaši kuchyň.

Vinylové desky využijete nejen v kuchyni

Voděodolnost samozřejmě není potřeba jen v kuchyni. Další z místností, kde je ideální využít voděodolné vinylové desky, je koupelna. S dobře zvolenou podlahou docílíte pokrokového vzhledu vaší koupelny a nepřiděláte si ani žádné starosti s jejím úklidem.

Vinylové podlahy se hodí i do dalších místností. Pokud chcete mít v celém domě stejný povrch, není žádný problém využít stejné voděodolné desky do kuchyně, koupelny i ložnice. Kromě rezistence proti vodě a nárazu totiž nabízí i další výhody.

Rozhodně vás s nimi nebude trápit hluk ani zima. Jsou krásně tiché a díky své tepelné vodivosti si skvěle rozumí i s podlahovým vytápěním. Při chůzi jsou navíc velmi příjemné, i když doma chodíte naboso.

Snadná instalace díky click vinylu

Rádi byste si podlahu položili sami a ušetřili za instalaci? S vinylovými podlahami click to není žádný problém. Nejdůležitější je správně připravit povrch pro pokládku, který musí být naprosto čistý a dokonale rovný. Toho docílíte nátěrem, který je třeba provést alespoň dva dny před samotnou pokládkou vinylové podlahy.

Dále se vyplatí použít některou z podložek pod clickový vinyl, a pak už jen stačí položit desky. Začíná se vždy v levém rohu místnosti, ze kterého se poté postupuje dále doprava. Díky systému click není třeba nic lepit, jen do sebe jednotlivé díly zacvaknete, což šetří čas i náklady. Vinylovou podlahu click tedy zvládnete položit i svépomocí.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.