Znáte dřevoplast neboli WPC, z něhož můžete koupit extrémně trvanlivá terasová prkna, venkovní dlažbu i plotovky?

Kdo z nás si nepřeje mít venkovní vybavení z materiálu, o který se nemusí téměř starat, a přitom bude stále stejně hezký, bude si držet svůj tvar, bude bezpečný a ještě k tomu ekologický? Tohle vše je možné si teď splnit. A potěší vás i cena. Stačí podívat se na webové stránky nextwood.cz, kde koupíte kvalitní produkty pro výrobu teras, podlah i plotů.

Důmyslný dřevoplast se hodí k moderním stavbám i na venkov

Dřevoplast si získává stále větší oblibu. WPC, jak jej zkráceně nazýváme od plného názvu Wood-Plastic-Composite, je ekologický, kompozitní materiál, jež se skládá ze dřeva a polymeru. Tento moderní materiál je vyroben tak, že si zachovává nejlepší vlastnosti pravého dřeva, přitom ale eliminuje jeho nežádoucí projevy. Skládá se z 50 % ze dřeva, z 38 % z kvalitních HDPE polymerů a ze 12 % z ekologických aditiv pro odolnost proti UV záření, houbám a stárnutí. WPC je jedinečné nejen díky svým technickým vlastnostem, ale i pro jeho vysokou odolnost vůči vnějším vlivům.

4 největší přednosti jsou tedy:

  1. Odolnost a extrémní životnost – odolnost vůči slunci, mrazu, dešti, soli, hnilobě, dřevokazným houbám, hmyzu. Časem nemění své původní vlastnosti ani vzhled. Investice nebudete litovat.
  2. Bezúdržbovost – nenatírá se, neolejuje, neimpregnuje, přesto má původní krásný vzhled i po mnoha letech.
  3. Bezpečnost – nevznikají třísky, a také je protiskluzový, můžete jej směle použít k bazénu.
  4. Ekologičnost – je tvořen z nejkvalitnějších recyklovaných surovin a sám materiál je 100 % recyklovatelný. K údržbě není potřeba používat chemické přípravky, což je další výhodou pro přírodu.

Ať už vás zaujaly WPC dlaždice, plotovky nebo terasová prkna, určitě s nimi budete spokojeně. Všechny informace najdete na nextwood.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.