Kamera do bytu je velmi důvtipným a nenápadným hlídačem

Mít velmi dobrý přehled nad tím, co se děje doma, když jste na cestách nebo v zaměstnání. To už nemusí být nesplnitelný úkol, neboť moderní elektronika kráčí kupředu doslova mílovými kroky. Nahrát si nezvaného hosta tak už nebude problém, jde o cennou stopu pro vyšetřovatele vloupání, kterých bohužel každým rokem přibývá. Navíc dostanete zprávu jako první, hlídač bude na stráži 24 hodin denně a 7 dnů v týdnu. Bez nároku na honorář nebo práci o víkendech, stačí mu ve finále jen trochu elektřiny. To zní skvěle, že?

Na první pohled jde jen o budík

Doslova k nerozeznání od budíku, kouřového čidla nebo nástěnných hodin. Variant je hodně a stačí si vybrat takovou, která se vám bude líbit nejvíce. Hodí se do obýváku, ložnice, kanceláře nebo i jiných prostor. Kamera do bytu ochrání majetek kdekoliv, kde bude mít zdroj elektrické energie. Krátkodobě si některé modely vystačí i s plně nabitým akumulátorem. Je to opravdová špionáž na druhou, při níž nezvaný host ani nemusí mít potuchy o tom, že je sledován nebo dokonce také natáčen, jak se říká, v živém vstupu. Dokovací stanice, svítilna nebo radiobudík, možností volby je zde opravdu hodně a záleží jen na vkusu majitele bytové jednotky.

Stropní kamera jako kouřové čidlo

Nenápadnost je tady klíčem k úspěchu, právě proto kamery vypadají jako zařízení, které jsou běžnou součástí bytu a nebudí zbytečnou pozornost. Návštěvě, již nikdo nezval, bude díky vysokému rozlišení snímaného obrazu výborně vidět do tváře, což usnadní vyšetřovatelům práci. Díky automatickému nočnímu přísvitu se nemusíte obávat ani nočních vloupání. Úhel záběru 360° je také výborná zpráva, této elektronice neunikne vůbec nic z dění v místnosti. Záznam do smyčky pak znamená, že se přemaže nejstarší nahrané video a nemusíte nic nastavovat. Více informací hledejte na cel-tec.cz!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.