Ještě nemáte nový recyklační odpadkový koš? Ušetří vám spoustu práce

Naši planetu je potřeba dát do pořádku. Sice je to běh na dlouhou trať, a tento proces potrvá po mnoho generací, ale je potřeba začít hned teď. A naprosto drtivá většina z nás přikládá denně ruce k dílu. Pokud třídíte odpadky do nádob, které máte umístěné mimo kuchyni, zbytečně uděláte denně spoustu kroků. Někoho to může i od třídění některých drobností i odrazovat. Přitom vám může pomoct kvalitní recyklační odpadkový koš.

Dostatek velikostí i členění odpadkových košů

Recyklační odpadkové koše můžete sehnat v různých velikostech. Pro osoby žijící single postačí zřejmě recyklační odpadkový koš se dvěma přihrádkami, tedy kbelíky o objemu 2 x 15 l. Je velmi praktické, když se každá část otvírá samostatně svým pedálem.

Pokud jste běžná rodina s dvěma či třemi dětmi, bude vám zřejmě vyhovovat model větší, např. dvojitý pedálový odpadkový koš se dvěma přihrádkami o objemu 2 x 30 l. Vnitřní plastové kbelíky s rukojetí se snadno vyndávají a udržují čisté, povrch nerezové oceli je odolný vůči otiskům prstů. Tento model je vybaven měkkou stranou, což znamená, má mechanismu nárazníku a zajišťuje, že se víka zavírají tiše, pomalu a měkce. Ke koši získáte i 15 plastových sáčků.

Recyklační odpadkový koš se třemi popelnicemi

Další možností je odpadkový koš na separaci odpadu SONGMICS LTB54NL se třemi plastovými vnitřními kbelíky o objemu 3 x 18 l. Je zhotoven z nerezové oceli, na níž neulpívají otisky prstů. Je na pohled velmi hezký, ale také praktický. Obsloužíte ho bez doteku rukou, a má systém soft-close, díky čemuž se víka zavírají pomalu a tiše. Zároveň je opatřen vzduchotěsným těsněním, takže vás ušetří od nepříjemných pachů a bakterií. Můžete jej nejen postavit do kouta, ale i pověsit.

Kompletní nabídku kvalitních recyklačních košů najdete na finecase.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.