Hledáte kvalitní obchod, kde nakoupíte gastro vybavení, jako třeba výrobníky ledu a mnohé jiné?

Jestliže máte restauraci, nebo provozujete bufet, rychlé občerstvení nebo třeba cukrárnu s kavárnou či bar, jistě se neobejdete bez nejrůznějšího gastro vybavení. Aby vám fungovalo, jak má, je důležité, aby bylo vyrobeno precizně, z kvalitních materiálů, pokud možno s přidanou hodnotou. Právě takové gastro vybavení najdete na webových stránkách atfornax.cz.

Vydělávejte v létě díky chladicím zařízením

Nejen během letního období, ale především v jeho průběhu, hojně využíváme chladicí zařízení v jeho mnoha podobách. Volit můžete chladicí vitríny, mrazicí vitríny, ale také výrobníky chlazených nápojů nebo výrobníky ledu Simag.

Výrobníky ledu umí vyrobit velmi hezké typy tvarů

Zvláště tehdy, když chcete nápoj ozdobit, udělá vám radost dokonale vypadající kousek ledu. Výrobníky ledu umí vyrobit různé typy tvarů. Kupříkladu výrobníky ledu značky SIMAG jsou konstrukčně a designově řešeny tak, aby splňovaly požadavky na jednoduchou obsluhu, jednoduché čištění a dodržování hygieny. Jsou naprosto spolehlivé, spotřebovávají málo vody a elektrické energie, jejich komponenty jsou snadno přístupné a mají zmenšené rozměry. Zabudován je čisticí systém a volit můžete modely chlazené vzduchem nebo vodou.

Výrobníky ledu mohou vyrábět kloboučkový led, plný kuželový led, kostkový led nebo také šupinkovou ledovou tříšť či nugetkový led. Další variantou jsou zásobníky ledu.

Dopřejte hostům lahodné chlazené nápoje i ledovou tříšť

Nejen děti, ale i dospělí si rádi objednají ledovou tříšť nebo dokonale vychlazený nápoj. Výrobníky chlazených nápojů a ledové tříště umí osvěžit na první dobrou. Vybrat si můžete modely s nádobami o menším či větším objemu VL, STARFRESH, BREAK nebo PENGUIN.

Nezbývá, než navštívit atfornax.cz a vybrat si to, co potřebujete.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.