Sháníte zkušené klempíře? Vsaďte na SH&RP Metal České Budějovice!

Hledáte spolehlivou firmu, která provádí veškeré klempířské a pokrývačské práce? Výběr partnera, kterému svěříte své finanční prostředky, nesmí být neuvážený. Roli hrají zkušenosti, reference a v neposlední řadě i zázemí stabilní společnosti. Nechcete-li šlápnout vedle, obraťte se na klempířství České Budějovice SH&RP Metal s.r.o., které je na trhu již od roku 1996. Firma provádí dodávku a poskytuje veškeré služby v oblasti opláštění hal, zateplování budov, lehkých střešních konstrukcí rodinných domů a veškeré další klempířské služby.

Klempířské služby od A do Z

Portfolio klempířských služeb je široké a zahrnuje realizaci kazetových systémů, falcovaných desek, rovinných plechů, taškových panelů, trapézových plechů, okapových systémů, střešních oken, vnitřních parapetů a mnoha dalších klempířských prvků. Nedílnou součástí je i realizace termoizolačních desek a sendvičových panelů.

Unikátní sendvičové izolační panely

A jsou to právě sendvičové izolační panely, za které si odborníci z SH&RP Metal vysloužili prestižní ocenění na Mezinárodním veletrhu v Poznani (Zlatá medaile v roce 2006). Jedná se o optimální materiál pro stavbu stěn a střech průmyslových, logistických a skladových hal. V praxi se panely využívají také při výstavbě zemědělských, sportovních, veřejných a kancelářských budov.

sendvicove-izolacni-panely

Sendvičové izolační panely BALEXTEHRM nabízí oproti konkurenčním materiálům množství výhod. Je pro ně typická nízká hmotnost, vysoká mechanická odolnost a přijatelná cena. S ohledem na dané vlastnosti je méně nákladná doprava a samotná realizace probíhá rychleji. Klempíři používají jedinou vrstvu, aniž by došlo k navýšení budoucích provozních nákladů. Panely BALEXTEHRM jsou vizuálně atraktivní, odolné vůči mechům, plísním a dalším nečistotám. Výroba má ekologický charakter (bez freonů) a díky antikorozní úpravě nehrozí znehodnocení povětrnostními vlivy.

Chcete-li se o českobudějovické firmě SH&RP Metal dozvědět další informace, pokračujte na www.sharpmetal.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.