Svítidla KOLARZ: Řešení i pro nejnáročnější

Někdy stačí opravdu málo a interiér se změní k nepoznání. Pokud se vám zdá, že by vaše domácnost potřebovala menší změnu, věnujte pozornost osvětlení. Jak je to už dlouho, co jste si naposled dopřáli nový lustr nebo stylovou stojací lampu? Spousta lidí význam svítidel podceňuje, nicméně vhodně zvolené zdroje světla dokáží opravdové divy. Nejenže prozáří zákoutí, která byla kvůli nedostatečnému osvětlení příliš nevýrazná, navíc mají také estetickou funkci. V dnešním článku se zaměříme na výrobky značky KOLARZ. Fajnšmekrům rakouskou firmu, která je na trhu 90 let, představovat nemusíme, ale třeba vám její přítomnost unikla. A to by byla vážně škoda…

Zvelebování bydlení je nekonečný proces a jeho nedílnou součástí by měl být i výběr vhodného osvětlení. Rozhodnete-li se pro výměnu stávajících zdrojů, buďte nároční a vyžadujte prvotřídní kvalitu zpracování, odolné materiály a v neposlední řadě také špičkový design. Přesně to nabízí svítidla, která vyrábí firma KOLARZ GmbH. U nás ji zastupuje dceřinná společnost KOLARZ-KAAL PRAGUE s.r.o.

svitidla-kolarz

KOLARZ vyrábí kompletní sortiment interiérových svítidel. V nabídce najdete lustry do obýváku, kuchyně a dalších místností, stojací lampy a samozřejmě nástěnná, venkovní a stropní svítidla. V současné době jde o 3 500 různých modelů, které se prodávají v padesáti zemích světa. Narazíte na ně v luxusních ubytovacích zařízeních, kancelářských komplexech, koncertních sálech a možná i u sousedů. Tedy pokud mají vytříbený vkus a smysl pro kvalitní svítidla.

Cenové rozpětí výrobků KOLARZ je pestré, ale i navzdory vysoké kvalitě narazíte na svítidla v cenově dostupné relaci. Pro nejnáročnější zákazníky je naopak jako stvořená zakázková výroba na míru.

svetla-kolarz

Tak proč to dál rozmazávat? Další informace a fotografie výrobků najdete na www.svitidla-osvetleni-kaal.cz. Udělejte další krok k útulnější domácnosti a pořiďte si nová svítidla, která vykouzlí unikátní atmosféru. Budou to stojací lampy v minimalistickém stylu, nebo luxusní lustr? U KOLARZ si vybere každý.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.