4 skvělé tipy, jak vylepšit bydlení za pár korun

Nekončící pandemie nás zmáhá, a protože trávíme doma mnohem více času, než kolik jsme zvyklí, měli bychom si nucenou či zvolenou karanténu nějakým způsobem zpříjemnit. A znáte snad něco lepšího než zvelebování domova? Aby to u vás vypadalo zase o něco veseleji, není nutné investovat desítky tisíc korun. Zaměřte se na detaily, jako jsme to udělali my!

1. Zbrusu nové povlečení

Ložnice může vypadat k světu, i když zrovna nemáte finance na novou postel nebo vestavěnou skříň. Vidět jsou i jiné věci – a to dokonce mnohem více, než zmíněné lože. Udělejte radost sobě i ostatním členům rodiny a dopřejte si nové povlečení. Kvalitní, pohodlné – zkrátka takové, v jakém se vám bude náramně usínat.

2. Dekorativní polštářky nejen na sedačku

Měkoučký polštářek je atraktivní dekorace a zároveň přijde vhod vždy, když se uvelebíte před obrazovkou nebo si jen tak dáte siestu na kanapi. Hodí se také do dětského pokoje. Samozřejmě s motivem populární pohádky nebo hračky. Sortiment polštářků je velmi pestrý – koukněte se na nabídku Mikaton.cz, kde najdete polštáře a polštářky všech tvarů i velikostí. Od fotopolštářků až po zamilovaná srdíčka.

3. Dekorace vlastní výroby

Není nad „hand made“ dekorace neboli ozdoby vlastní výroby. Internet je plný inspirativních nápadů (vyzkoušet můžete např. Pinterest) a zcela jistě mezi nimi najdete ty ty správné kousky, které byste chtěli mít doma. Tak hurá do online galanterie, doplňte zásoby a pusťte se do kreativního tvoření.

4. Hřejivá deka či přikrývka

Deky a přikrývky patří mezi oblíbené vánoční dárky, ale radost si můžete udělat kdykoliv, třeba právě teď, v době třeskutých mrazů. Klasická i huňatá dečka vnáší do místnosti útulnou atmosféru a spolehlivě zahřejí vždy, když se vrátíte domů po náročném dni v práci. Anebo od poštovní schránky, ke které jste se museli brodit půlmetrovou závějí…

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.