Typové domy od Matinice Group: Kvalitní, rychlé a cenově dostupné bydlení

Jste jen krůček od toho, abyste si splnili svůj dávný sen o vlastním rodinném domku. Teď se ale musíte rozhodnout, zda se vydáte cestou řešení na míru, nebo vsadíte na typový dům. Nebudeme lhát, obojí má své výhody i nedostatky. Druhou variantu volí lidé, kteří si nezakládají na individualitě a naopak preferují cenovou dostupnost a rychlost výstavby.

Co je je typový projekt?

Nabídkou typových domů disponuje většina stavebních firem, tedy včetně těch, které zároveň nabízí výstavbu na míru. Klienti si díky ní mohou udělat ucelenou představu, jak může jejich bydlení vypadat – a případně si nechat některou z variant přizpůsobit dle specifických požadavků. Anebo se rovnou spolehnout na původní zpracování, a ušetřit tím finanční prostředky i čas.

Na typové domy lze pohlížet jako na individuální projekty, které architekt či projektant vypracoval tak, aby vyhovovaly co nejširší skupině lidí. Logicky v nich nemohou být zohledněny určité faktory – například orientace pozemku či příjezdové cesty.

Na co si dát pozor?

Na typových projektech není v zásadě nic špatného, pro spoustu lidí jsou naopak správným východiskem. Jen je vhodné přihlédnout k tomu, zda v portfoliu vybrané společnosti nejsou příliš dlouho. V takovém případě by hrozilo např. použití zastaralých materiálů a technologií, což je – s ohledem na aktuální možnosti v oboru stavebnictví – velká škoda.

Jaké typové dřevostavby najdete v portfoliu Martinice Group?

Společnost Pila Martinice působí na trhu od roku 1997 jako dodavatel krovů a stavebního řeziva. Již přes 10 let se zároveň zabývá dodávkami rodinných domů a dalších typů staveb. Klienti se mohou spolehnout na komplexní servis včetně kvalifikovaného poradenství při projednávání stavby. Rodinné domy staví pomocí vlastních technologických postupů – za použití vlastních materiálů a bohatých zkušeností díky množství realizací.

Mezi typovými domy najdete menší projekty s užitnou plochou od 75 m² až po větší stavby s více než dvojnásobnou užitnou plochou. Všechny dřevostavby v nabídce jsou odzkoušené a doladěné do posledního detailu, o čemž se mohou zájemci přesvědčit na vlastní oči při prohlídce vzorového domu. Pro náročnější klienty jsou připraveny prémiové domy – luxusní dřevostavby a individuální výstavba.

Další informace na téma typové projekty dřevostaveb a fotogalerii najdete na www.martinicegroup.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.