Využijte bezúdržbové materiály pro terasy, ploty a chodníky

Chcete si zařídit krásnou terasu, vymýšlíte podlahu na lodžii, nebo potřebujete nový plot, ale bojíte se nutnosti pravidelné údržby klasických materiálů. V takovém případě zvolte bezúdržbové WPC dřevoplastové materiály určené přímo pro venkovní použití. Díky kombinaci dřeva a plastu se vzájemně snoubí jejich výhody a stírají případné nedostatky samostatných materiálů. Přečtěte si, kde všude WPC využijete.

Odolná podlaha na terasu

Jako odolný materiál pro řešení podlahy na terase se uplatní právě WPC prkna. Ta nabízí dlouhou životnost a schopnost odolávat vlhkosti i UV záření. V porovnání s běžnými dřevěnými prkny navíc potěší i naprosto minimálními nároky na údržbu. Při výběru potěší mnoho barevných variant a jemný dřevěný vzorek, který materiálu dodává příjemný přírodní vzhled.

Venkovní chodník z bezúdržbových dlaždic

Jestli na terasu nechcete přímo prkna, dobře poslouží také venkovní dlažba. WPC dlaždice se skvěle hodí i na vytvoření samostatného chodníku nebo jako příjemná podlaha do okolí bazénu či na lodžii. Možností je skutečně mnoho a díky plastovému roštu je napojování jednotlivých dlaždic k sobě velmi jednoduché. Dlouhotrvající barvy opět nepotřebují žádnou údržbu a představují výborné řešení pro namáhané oblasti a běžné venkovní využití.

Krásný a nenáročný plot

Velmi namáhané jsou také ploty. Jenže jak to udělat, když si chcete užívat pohled na plot, který vypadá téměř jako dřevěný, ale nechcete ho každý rok natírat? Opět vyberete WPC plotovky. Snadno se s nimi pracuje, takže ani montáž není nic složitého. Navíc odolávají slunečnímu záření a také netrpí na plísně nebo výskyt hub, což bývá nedostatek klasických dřevěných plotů. Díky výběru z různých barevných provedení zvládnete sladit nejrůznější prvky v okolí domu k naprosté dokonalosti.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.