Moderní pomocník pro rychlý a „čistý“ úklid popela v krbu

 Také milujete krby, protože jsou opravdu hezkým doplňkem domácnosti a během těchto měsíců jí navíc dodávají opravdové kouzlo zimního večera? Krbová kamna i krby jsou navíc skvělým společníkem při čtení zajímavé knihy, při pití skleničky něčeho dobrého i při rodinném večeru. Když ale oheň vyhasne, musí přijít nějaká Popelka a oheň „vymést“. Nebo prostě popadne vysavač na popel a lehce, bez poletujícího prachu, vysaje.

Bateriový vysavač na popel Kärcher AD 2 si spolehlivě, a hlavně bezpečně poradí s popelem, hrubými nečistotami, a dokonce i s jemnými prachovými částicemi. Nebude vás tak obtěžovat či dráždit žádné poletující smítko. A zároveň si v mžiku poradíte i s hrubšími nečistotami padajících například ze dřeva.

Z nehořlavého materiálu je jak samotný vysavač, tak samozřejmě i 14litrová nádoba a flexibilní sací hadice z lakovaného kovu. O maximální bezpečnost při vysávání se starají plochý skládaný filtr a kovový filtr na hrubé nečistoty. Další výhodou je inovativní funkce ReBoost, která po z máčknutí jediného tlačítka odstraňuje popel i prach z filtru a zajišťuje tak trvale vysoký sací výkon. S baterií 18 V vás nebudou obtěžovat žádné kabely a dostanete se přesně kam potřebujete. Díky dlouhé výdrži se stabilním výkonem a možnosti využívání bez elektrických zásuvek je AD 2 navíc skvělým pomocníkem i po letních grilovačkách. A pokud už jste dávno milovníkem Kärcheru, tak už pravděpodobně víte, že baterii hravě využijete i při práci s jinými Kärcher pomocníky.

www.karcher.cz

www.svetcisteni.cz

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.