Samolepky na zeď: A nuda nemá šanci!

Nic nepůsobí tak čerstvě jako právě vymalované stěny. Ale co když vás běžná výmalba omrzí? Pokud hledáte způsob, jak bydlení vylepšit, a přitom zachovat eleganci a moderní nádech, máme pro vás perfektní tip. Na trh jsou již nějaký ten pátek, ale možná jste je nebrali jako plnohodnotnou dekoraci. Samolepky na zeď však mají obrovský potenciál. Jestli jej využijete, je na vás a vaší invenci.

Ne, že by obrazy a jiné „klasické“ dekorace na stěnu nebyly správnou volbou. Ale jsou to právě samolepky, které nabízí možnost, jak levně, rychle a efektivně vylepšit stávající podobu interiéru. Po aplikaci vypadají jako součást výmalby a nikoliv jako nálepky, což působí velmi dobře. Vhodně zvolené motivy navodí správnou atmosféru.

Hitem poslední doby jsou samolepky texty a citáty. Stačí si vybrat z pestré nabídky sdělení reflektující vaše životní postoje. Chybu samozřejmě neuděláte ani se samolepkami, které sice nemají takovou hloubku, ale zato se vám na ně dobře dívá. Nabídka je neuvěřitelně bohatá a je jen na vás, jestli bydlení vylepšíte abstraktními vzory, siluetami zvířat nebo si nakonec vyberete samolepky na stěnu stromy a keře.

strom-se-srdicky

Na samolepkách je skvělé, že je zvládne nalepit každý, a to bez jakéhokoliv speciálního vybavení. Některé samolepky jsou vyrobené jako celek, jiné jako několik částí. Samozřejmě není od věci, když se do lepení pustíte společně s někým dalším. S menšími samolepkami problém není, ale u větších se hodí více rukou.

Životnost samolepek se pohybuje v řádu několika let, v závislosti na typu povrchu a kvalitě materiálu samolepek. Proto raději investujte pár korun navíc a pořiďte si kvalitní výrobky, které se nebudou loupat a vydrží na stěně co nejdéle.

Krásné samolepky na zeď do obývacího pokoje, kuchyně, ložnice a všech dalších koutů vašeho domova najdete na Dekolepky.cz. Prodejce garantuje špičkovou kvalitu, nízké ceny a rychlé dodání.

You may also like...

1 Response

  1. Julis napsal:

    Hledáte-li něco méně rozměrově výrazného, co by však vaši stěnu proměnilo v osobitý prostor, sáhněte po těchto samolepkách na zeď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.