Plánujete nové bydlení? Inspirujte se v Centru interiérů MoDo v pražských Průhonicích

Navrhnout bydlení tak, aby odpovídalo našim představám a přáním, není vždy jednoduché. Máme sice k dispozici tištěné katalogy a přístup k tisícům webových stránek, které inspirací jen hýří, ale sami dobře víte, že na fotografii to zkrátka není ono. Šikovný fotograf zvěční i průměrně vyhlížející interiér tak, že si nezadá s ani s brilantní prací nejlepších bytových architektů. To samé ovšem platí i naopak – nevhodně zvolený úhel, špatné podání barev nebo jiné nedostatky mohou „potopit“ opravdu vydaření dílo. Někdy je zkrátka jednodušší vyrazit za inspirací do showroomu.

Nemáte-li dost času na to, abyste mohli pendlovat mezi jednotlivými showroomy, máme pro váš řešení. Vydejte se do Centra interiérů MoDo v pražské nákupní zóně Průhonice a nechte se unést komplexní nabídkou vybavení nejen pro byty a rodinné domy. Na pěti tisících metrech čtverečních najdete široký sortiment českých i zahraničních výrobků známých i méně známých značek.

Stylový, minimalistický, orientální nebo klasický nábytek, který uspokojí i nejnáročnější zákazníky. Kompletní vybavení pro koupelny a toalety, moderní kuchyně či zařízení do obývacích pokojů, hal a předsíní. V Centru interiérů MoDo nechybí nic, co by nemělo chybět ani u vás doma.

Prostory jsou plně klimatizované a můžete zde strávit tolik času, kolik uznáte za vhodné. Pohodlně se usadíte, budete se kochat a zkoušet. A samozřejmě se můžete na cokoliv zeptat odborně vyškoleného personálu, který vám bude po celou dobu návštěvy k dispozici.

Centrum interiérů MoDo je otevřeno každý den. Přesnou otevírací dobu, ale také další praktické informace jako dostupnost MHD, zjistíte na www.modo.cz. S parkováním si hlavu nelámejte, pro návštěvníky je připraveno 120 parkovacích míst.

Na vašem vkusu opravdu nezáleží, v galerii MoDo si vybere opravdu každý. Chcete malou ochutnávku? Podívejte se na koupelny inspirace a představte si, že podobně by mohla vypadat i ta vaše…

Koupelna

Obyvaci

Detsky pokoj

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *