Krásná dětská pískoviště Step2 si vaše děti zamilují

Zdá se, že jaro dorazilo v plné parádě a my dospěli se nemůžeme dočkat na první zahradní grilovačku. Ale co s malými dětmi? V chladnějším období je nebyl problém udržet mezi čtyřmi stěnami domova, ale s rostoucími teplotami pro ně dětský pokoj ztrácí na atraktivitě. A na druhou stranu by přece byla škoda, kdyby měly trávit čas „zabedněné“ doma. Pobyt na čerstvém vzduchu jim jedině prospěje a pokud jim dopřejete dostatek prostoru na hraní, nebudou mít důvod (a ani čas) na lumpárny. Vybudujte jim malé hřiště, na kterém se do sytosti vyřádí!

Co na tom, že nemáte rozhlehlou zahradu – soukromé hřišťátko si nevyžádá více než pár metrů čtverečních. Díky pestré nabídce atrakcí, které prodejci v současné době nabízí, můžete ratolestem dopřát perfektní zázemí pro volný čas. Na dětském hřišti na vlastní zahradě budete mít děti pod kontrolou a riziko, že se zraní, je mnohem menší, než na veřejně dostupném hřišti. Navíc nehrozí, že se poraní o ostré předměty nebo střepy.

Co by nemělo v zahradním dětském koutku chybět?

Houpačky, prolézačky, kolotoče, trampolíny nebo velký dřevěný dům se skluzavkou. Možností je spousta, ale pokud nedisponujete neomezeným rozpočtem, budete se muset poohlédnout po něčem cenově dostupnějším. Základním kamenem by mělo být dětské pískoviště, které ocení především menší děti. Ty na písku rády stráví spoustu času a pokud jim uděláte radost originálně řešeným výrobkem, bude jejich radost o to větší.

piskoviste step2

Nejlepší dětská pískoviště made in USA

Dětská pískoviště byla neskutečně populární již v dobách našeho dětství a ani v dnešní přetechnizované době, kdy děti tráví spoustu času před obrazovkami, na své oblibě neztrácí. A v případě dětských pískovišť, která již od roku 1991 vyrábí americký výrobce Step2 to platí dvojnásob. Malá firmička o pěti zaměstnancích se postupně přeměnila v mezinárodního giganta, pro kterého pracuje téměř 1000 lidí. To vše díky originálnímu provedení a kvalitě. Od obyčejných pískovišť výrobky od Step2 poznáte na první pohled.

Zdařilý design dělá ze zdánlivě obyčejné atrakce dominantní prvek a v dětském koutku jsou pískoviště Step2 naprosto nepřehlédnutelné. Kromě klasických pískovišť s víkem vyrábí také pískoviště s vestavěným piknikovým stolkem a slunečníkem a kouzelné herní stoly, které kombinují minipískoviště a vodní plochu. U nás můžete pískoviště od Step2 zakoupit u autorizovaného prodejce Step Two a to i na splátky. Na www.steptwo.cz navíc najdete i spoustu dalších atrakcí, které si vaše děti zamilují…

piskoviste step2 2

Step 2

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.