Kam zmizely ty dveře? Do stavebního pouzdra!

Minulý článek o renovaci dveří jsme věnovali těm, kteří se se starými dveřmi nedokáží rozloučit nebo za ně nenašli vhodnou náhradu. Ten dnešní patří zcela opačné skupině lidí, kteří naopak vítají každou změnu a potrpí si na moderní trendy. Staré dveře totiž nemusíte nahradit novějšími modely stejného typu, ale zcela novým řešením v podobě posuvného systému. Díky posuvným dveřím získá bydlení úplně jinou atmosféru a navíc získáte další cenné centimetry navíc. V interiérech s nedostatkem prostoru v okolí dveří je posuvný systém ideálním řešením.

Posuvné dveře kombinují funkcionalitu a eleganci. Kromě toho jsou i bezpečnější než klasické dveře a nehrozí z nich, že si menší děti zabouchnout prsty. Instalace lze provést pomocí samostatné vodící lišty nebo mnohem stylověji – pomocí stavebního pouzdra, které dveře ukryje přímo do zdi. Stavební pouzdro je vhodné pro zděné i sádrokartonové příčky vyrábí se pro jednokřídlé, dvoukřídlé dveře i dveře s teleskopickým zavíráním. Na materiálu dveří nezáleží a můžete do něj umístit dveře z masivu, nebo třeba ze skla.

stavebni pouzdro eclisse 3

Jak na montáž stavebního pouzdra?

Montáž stavebního pouzdra není složitá a ani časově náročná. Zručnější kutil s ní nebude mít problém, ale pokud si přeci jen nejste jistí, jestli ji zvládnete svépomoci, obraťte se na profesionály. Většina specializovaných prodejců nabízí montáž pouzder v rámci doplňkových služeb a s prací vyškolených techniků budete jistě spokojeni.

Musíte mít to nejlepší?

Přestože je montáž stavebního pouzdra poměrně snadná, nejde o proces, který bychom si chtěli v nejbližší době zopakovat. Chcete-li, aby vám systém sloužil co nejdéle, vsaďte na prověřenou značku Eclisse.

Stavební pouzdra Eclisse jsou ve svém segmentu výjimečné a chlubí se více jak 20 patenty. Vyrábí se v širokém spektru variací, mají velmi odolnou konstrukci a vydrží v provozu až několik desítek let. Výrobce nabízí jednokřídlé, dvoukřídlé a teleskopické systémy, které jsou určeny pro všechny typy dveří od tuzemských výrobců.

stavebni pouzdro eclisse 2

Stavebni pouzdro eclisse 4

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.