Jaký je rozdíl mezi běžným křovinořezem a křovinořezem Honda?

Rozhodli jste se, že do svého portfolia zahradní techniky zařadíte křovinořez? Pak máte dvě možnosti. Můžete sáhnout po ultralevném stroji, který vám s trochou štěstí vydrží do příští sezóny. Anebo zainvestujete do špičkové techniky, se kterou bude práce na zahradě brnkačka. A když je řeč o špičkové zahradní technice, přichází na scénu Honda – přední světový výrobce nabízí křovinořezy, pro které je typická ergonomie, odolnost, spolehlivost, ekonomický provoz a pestré spektrum příslušenství. Už nikdy nebudete mít pocit, jako byste právě sklidili třicet metráků uhlí – údržba exteriéru vás bude bavit. Navrch dostanete pětiletou záruku.

Křovinořezy Honda představují absolutní špičku ve svém segmentu. Důkazem budiž jednání některých konkurenčních výrobců – ti prodejcům zakazují vystavovaní zahradní techniky Honda společně s jejich produkty. Proto se obraťte na některého z autorizovaných prodejců, který vám křovinořez představí v celé jeho kráse.

Vynikající motory s vynikajícími parametry

Vraťme se však k samotným výhodám křovinořezů značky Hondy. Disponují spolehlivými a výkonnými 4-taktními motory s antivibrační spojkou. Pokud se obáváte nepříjemných vibrací, které jsou typickým znakem pro výkonnější motory, budete mile překvapeni. Za zmínku stojí také snadné startování a nízká hlučnost. K tomu přičtěte nízké emise a výrazně menší spotřeba. Potřebujete další důvody pro Hondu? Máte je mít.

Příslušenství, o kterém by se vám u konkurence mohlo jen zdát

Ke křovinořezům Honda je k mání bohaté příslušenství – komfortní madla s povrchem z měkčené gumy, pohodlný zádový postroj nebo nastavení rukojeti pro perfektní vyvážení (nářadí nebudete potřebovat). Populární je například křovinořez Honda UMR 435 L s motorem v zádové části a ohebnou tyčí s hlavou. Je jako stvořený do užších prostorů, ve kterých by se vám s běžným křovinořezem špatně manipulovalo.

Tip: V komunálních službách přijde vhod křovinořez Honda s dělenou hřídelí – Versatool.

Efektivní je i poloautomatická strunová hlava Tap & Go, která dávkuje žací strunu dle aktuálního opotřebení. Stačí klepnout strunovou hlavou o zem a sama se prodlouží. Díky speciálním nástavcům zase křovinořez transformujete na prořezávací pilku nebo nůžky na živý plot. Další informace a detailní technické parametry najdete na www.hondastroje.cz.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.