Umělý živý plot je trendem posledních let

Nebaví vás všechna ta práce kolem zahrady? Přesazování, hnojení a věci podobné? Pokud zrovna nejste zahradní nadšenci a netoužíte trávit horká odpoledne nad hromádkou hlíny, pak je možná ten správný čas se porozhlédnout po umělých květinách. Nenáročná zelená dekorace, která vašemu interiéru či exteriéru dodá nový nádech přírody, a to plně bez vaší pomoci.

Žádná práce, efekt parádní

Umělý živý plot má jednu nespornou výhodu a tím je nulová údržba. Každému se to určitě už jednou přihodilo – při všem tom pracovním shonu, pochůzkách a péči o děti jste tak nějak zapomněli na svoje rostliny. Nic nového, nic překvapivého. Nová vlna trendu umělých rostlin je záchranou pro všechny, kteří touží po troše zeleně a přírody ve svém domě, ale nemají dostatek času, aby jí věnovaly dostatečnou péči. V tomto případě není potřeba žádné zalévání, hnojení či přesazování.

Kam se umělé rostliny hodí?

Jednoduše všude. Výběr je v dnešní době opravdu široký, takže si každý přijde na svoje. Od umělých stromů, přes umělý trávník, až po umělý živý plot. Například, pokud máte v domě či bytě obyčejnou, bílou zeď a nevíte si rady, čím jí dodat trochu života, zkuste paradoxně něco umělého. Zelené, porostlé zdi jsou dnes opravdu oblíbené a najdete je zejména v tropických hotelech nebo domech na pláži. Stejně tak můžete přidat nový styl i své koupelně. Právě sem se skvěle hodí dekorace s minimální údržbou.

Kolik stojí taková dekorace?

Cena umělé rostliny se liší podle konkrétního výrobku, který si vyberete. Většinou se ale hravě dokážete dostat pod tisíc korun, pokud tedy zrovna neplánujete svůj obývací pokoj proměnit v botanickou zahradu. Před samotnou koupí je vždy dobré se poradit se specialisty. Nejen o ceně, ale i o samotném produktu.

S jejich pomocí pak můžete vybrat tu správnou umělou zeleň přímo pro vás.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *