Party stany všech druhů a velikostí

Ať už potřebujete malý přístřešek pro ochranu vašeho auta, nebo velký stan pro firemní party či na festival, na těchto stránkách si rozhodně vyberete. Renegad nabízí klasické a nůžkové party stany ve tvaru čtverce (3 x 3 m, 3,5 x 3,5 m, 4 x 4 m) či obdélníku (3 x 4 m, 3 x 6 m, 3 x 9 m, 4 x 6 m, 5 x 10 m a 6 x 12 m). Dále jsou v nabídce i stany s půdorysy 6-, 8- a 10stěnu, které ideálně hodí třeba na svatbu. Velice romanticky vypadá kruhový altán CIRCLE s průměrem 3,5 m.

Barevné variace

Stejně jako je tomu u velikostí i barevných variant je k dispozici hned několik. Nejčastější a nejelegantnější je bílá barva zahradních party stanů. Dále si můžete pořídit stan v béžové, šedé, modré, zelené, hnědé, červené, vínové a dokonce i v černé barvě. Velice zajímavě vypadá i barva champagne. Barvu si můžete vybírat podle příležitosti, ke které budete party stan potřebovat, případně podle vašich firemních barev.

Klasické vs. nůžkové stany

Tzv. nůžkové stany jsou oproti těm klasickým praktičtější zejména díky jednoduché a lehké automatické konstrukci. Rozložený stan je díky proporcím mobilní, bude vám stačit i větší osobní auto. Stan lze navíc velmi snadno a rychle postavit pouze jedním pohybem. Nůžkové party stany jsou velice pevné a stabilní. Snadno odolávají i nepříznivým povětrnostním vlivům.

Altán nebo stan

Podle potřeby si můžete vybrat, zda vám bude stačit pouze altán, který poslouží jako otevřený přístřešek, nebo jestli si radši zakoupíte stan i s bočnicemi, který lze kompletně uzavřít. Záleží jen na vás, co si vyberete.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.