Látkové rolety se vrací! Jsou praktické a trendy

V mnohých domácnostech využívají k zastínění klasické žaluzie, případně závěsy. Existují však i jiné varianty, jež jsou mnohem atraktivnější. Tím jsou třeba látkové rolety, ke kterým se lidé postupně vrací. V poslední době zažívají velký boom a není se čemu divit. Objevte i vy znovu výhody této stínící techniky. Rozhodně jich není málo!

Někteří z vás si mohou látkové rolety spojovat s dobou starých bytů. Dnešní podoba je však mnohem propracovanější a modernější, zejména ve výběru látek, materiálů a v mechanismu navíjení látky. Jejich hlavní funkcí je poskytnout místnosti příjemné zastínění. To samozřejmě dokáže i jiná stínící technika. Látkové rolety toho však nabízí více.

Poskytují plné zatemnění interiéru

Kvalitní a správně vybraná látka umí zatemnit požadovanou místnost naprosto dokonale, a to i ve dne. Ti z vás, co pracujete i na noční směny a potřebujete se vyspat během dne, jsou látkové rolety naprosto ideální. Dobré zastínění oceníte i v případech, kdy si chcete vychutnat třeba film, jako v kině, při promítání fotografií apod.

Fungují jako termoizolace

Věděli jste, že látková roleta umí zabránit úniku tepla? Jejím použitím lze ušetřit až jednu třetinu nákladů na vytápění.

Izolují zvuk

Stejně tak jako zabrání úniku tepla, dokáží snížit množství hluku přicházející zvenčí. Toto je příznivým faktem pro všechny, co bydlí na frekventovaných ulicích.

Jsou nádherným dekorativním prvkem interiéru

Vzhledem k tomu, že se látkové rolety vyrábějí v pestré škále barev a vzorů, jsou zároveň velmi trendovým bytovým doplňkem. Zútulní a zkrášlí každý byt. Hodí se jak do starších, tak moderních domácností.

Snadno se udržují

Na výrobu látkových rolet se využívají speciální tkaniny, které jsou antistatické. Tudíž se na nich usazuje prach opravdu jen minimálně. K jejich čistění pak stačí pouze suchý hadřík nebo jemný vysavač.

Pakliže se vám možnost trendového zastínění místností zamlouvá, nahlédněte na stránky firmy MK Rolety, jež nabízí nádherné a kvalitní látkové rolety na míru Praha v mnoha různých variantách.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.