Krásný, věčný a voní. Takový je nábytek z masivu

Trendy se mění, přichází nové, vrací se staré… ale některé materiály zůstávají v centru pozornosti i navzdory výstřelkům všeho druhu. Neotřesitelnou pozici má také masivní dřevo. Pokud se momentálně poohlížíte po novém nábytku, pak jsou následující řádky určeny právě vám. Přečtěte si, proč je masivní nábytek tak oblíbený – pravděpodobně si ho nakonec pořídíte také.

Zdravotně nezávadný materiál

Chcete mít doma nábytek, který dobře vypadá a zároveň je zdravotně nezávadný? Masivní komody, postele, stoly a další kousky splní vaše očekávání na sto procent. Neuvolňují se z nich chemické výpary (např. formaldehydy), které se běžně používají v pojivech dřevotřísky.

Nadčasový vzhled

Ať už jde o masivní dubové komody nebo jiný sortiment nábytku, vždy se můžete spolehnout na stylový vzhled, na který se budete rádi koukat i po letech. Masiv neomrzí a navždy si zachová své specifické kouzlo.

Voní jako žádný jiný

Když si pořídíte nábytek z masivního dřeva, ve vašem domově zavládne úplně jiná atmosféra. Místnosti naplní typická vůně dřeva a pryskyřice. Harmonické prostředí ocení každý, kdo se chce alespoň trochu odpoutat od nešvarů moderní civilizace.

Vydrží vám do konce života

Životnost nábytku bývá omezená, ale v případě masivního dřeva jde jen o to, jak o něj budete pečovat. Odborníci tvrdí, že kvalitní nábytek z masivu vydrží zhruba desetkrát déle než lamino. Ošetření povrchu přitom není náročné a drobné opravy zvládne každý zručnější kutil.

Ve finále je levnější

Opravdu jste tak bohatí, abyste si mohli kupovat levné věci? Pořizovací cena nábytku z masivu je vyšší, ale už nikdy ho nebudete muset nahradit jiným. Což znamená, že je dlouhodobě levnější.

A kde se po kvalitním nábytku z masivu poohlédnout? Kompletní sortiment najdete u známého prodejce masiv-prodej.cz. Nábytek německé výroby z dubu, buku a jasanu je ošetřen kvalitní voskovou politurou. Skvěle vypadá a dlouho vydrží jako nový. Nám se nejvíce líbí tato komoda jasan.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.