Přijměte pozvánku na Festival interiérového designu!

Milujete svůj domov a chcete, aby byl ještě útulnější? Hltáte nejnovější trendy v oblasti bydlení a potrpíte si na to, aby s nimi korespondoval i váš příbytek? V tom případě je pozvánka na akci Festival interiérového designu adresována právě vám!

O co jde? Festival interiérového designu pořádá společnost Sykora – známý český výrobce kuchyní. Akce se koná v SYKORA HOME PRAHA a můžete se na ni vydat od 22.9. 2014 do 19.10.2014.

Festival má v podstatě podobu výstavy, v rámci které se návštěvníci seznámí se výdobytky moderního designu. Čekají zde na vás opravdu exkluzivní a luxusní kousky, inovativní technická řešení a spoustu dalších atraktivních věcí souvisejících s bydlením. Vše si můžete prohlédnout, osahat a dokonce i koupit. Celá akce se nese v duchu neodolatelných akčních sleva je jen na vás, jestli je využijete, nebo ne. Plánujete-li v dohledné době obměnu vybavení, neměli byste si tuto příležitost nechat ujít.

Buďme však trochu konkrétnější. Dostanete přístup do privátního kinosálu se špičkovou elektronikou a vychutnáte si, jaké to je mít doma opravdové kino.

Festivalu účastní také česká společnost ELKO EP, která odprezentuje komplexní řešení inteligentní elektroinstalace iNELS a další produkty. Nahlédnete do blízké budoucnosti a poznáte, jak vypadá domácnost ovládaná přes tablet či smartphone.

Samozřejmě nechybí ani výrobci designového nábytku. Pokochejte se novými modely luxusních kožených sedaček Max Divani a kupte si jednu za zaváděcí cenu. Na prémiovou značku Desirée zase dostanete slevu ve výši 30 % a s velmi pěknou slevou se vytasil i pořadatel. Společnost Sykora nabízí 15 % slevu na kuchyňský nábytek.

Tak co vy na to? Nepromeškejte ojedinělou příležitost a vydejte se tam, kde se snoubí design, kvalita a technické inovace. Takže pro jistotu ještě jednou… V SYKORA HOME PRAHA od 22.9.2014 do 19.10.2014. Další informace najdete zde.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.