Televizory Loewe: Zapomeňte na standard, německé inženýrství staví velmi vysoko

Když sjela z výrobní linky černobílá televize Tesla 400IA, mohly si ji dovolit jen zámožnější rodiny. Stála téměř čtyři a půl tisíce korun, což bylo v roce 1953 jmění. Podobná situace na trhu rozvíjející se elektroniky panovala i v následujících dekádách – především v 70. letech, kdy byly uvedeny do prodeje první barevné televize za ceny, které byly pro střední vrstvu neakceptovatelné. Dnes v daném segment panuje úplně jiná situace. Současný průměrný plat umožnil domácnostem, aby se televizory vybavily dosytosti. Jeden přijímač pro každý pokoj? Žádný problém. Ale co když toužíte po něčem lepším, než jsou běžné značky? Odpověď zní: Loewe!

Televizor si lze bez nadsázky koupit třeba v hypermarketu. Mnohé modely jsou dokonce tak levné, že za ně nedáme o moc více, než za větší nákup potravin. Tomu logicky odpovídají vlastnosti – od laciné televize nelze čekat zázraky. Za spotřební zboží lze bohužel označit také většinu zástupců střední třídy. Ale pak jsou zde značky, které se průměru vymykají a nabízí ve všech směrech mnohem více. Patří mezi ně německé televizory Loewe. V čem jsou jiné?

Značka Loewe má v segmentu elektra velmi dlouhou tradici a v podstatě stála u zrodu televizních přijímačů. Vždy byla synonymem pro prvotřídní kvalitu a nejmodernější technologie, což jí zůstalo dodnes.

Loewe televizory se vyznačují špičkovým obrazem i zvukem, svěžím – nadčasovým – designem a velmi dlouhou životností. Pokud chcete, aby vaše příští televize byla „držák“ a nemuseli jste ji měnit ještě před tím, než se u vás doma dostatečně ohřeje, vsaďte na některý ze skvostů německé produkce.

Aktuální nabídku televizorů značky Loewe najdete například u specialisty na prémiovou audio a tv techniku AVcenter.cz, který v Praze provozuje showroom – zde se můžete o vyjímečnostii vybraného modelu přesvědčit na vlastní oči.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.