Odpočívadla pro kočky, díky kterému je Líza na dosah celému světu

Odpočívadlo pro kočky, které se dá jednoduše nainstalovat na okenní parapet, je naprosto skvělým vynálezem. Naše Líza totiž většinu dne tráví na okně, kde pozoruje dění kolem sebe. Ráda se dívá od rána do večera na ulici, která je v Praze velmi rušná po celý den. Stále se tak venku něco děje a ona má stále přehled o všem. Když ovšem seděla na okenním parapetu na polštáři, který jsem jí po nějakém čase na parapet pořídila, stále z něj padala a vůbec si na něm nemohla spokojeně ustlat a dívat se z okna. Polštář tak byl neustále na zemi a Líza stála na tvrdém parapetu, který byl navíc i nepříjemně studený. Když jsem tudíž narazila na tuto vymoženost v podobně odpočívadla pro kočky, právě na parapet, musela jsem ho mít.

Odpočívadlo pro kočky, které jsou zvídavé

Toto odpočívadlo pro kočky si oblíbí zejména ty kočky a kocouři, které milují pohled z okna. Jelikož mám několik kamarádek, které rovněž mají doma kočičku tak vím, že se u koček nejedná o neobvyklý jev a téměř každá kočka má potřebu neustále sledovat dění za oknem. Od chvíle, kdy Líza má své nové odpočívadlo, je na okně téměř neustále, a dokonce na něm také často usíná. Vůbec se jí nedivím, jelikož je odpočívadlo skutečně velmi pohodlné a díky tomu, že je pratelné, Líza neustále spí v čistém pelíšku, což jí samozřejmě dodává na takové pohodě. Jsem ráda, že jsem Líze tímto skvělým odpočívadlem udělala radost a že se jí její nový parťák tolik líbí.

Odpočívadlo jsem pořídila i dceři, která si pořídila koťátko

Toto fenomenální odpočívadlo pro kočky jsem pořídila také své dceři, která si nedávno pořídila malé koťátko z útulku. S kočičkou se dcera teprve sžívá, a i když se jí snaží dát veškerou lásku, co jen může, kočička je velmi plachá a stále se bojí zbytku rodiny a k tělu si pouští pouze dceru. Kočičce tak zbytek rodiny pořídil krásný kočičí strom, kterým si kočičku Daisy velmi získal i zbytek rodiny. Já jsem jí zase věnovala odpočívadlo, a tak se ke mně nedávno také přišlu přitulit a jako by mi tím děkovala za to, že jsem jí tento praktický dárek věnovala. Je vidět, že si v rodině nalezne dříve či později své čestné místo a rodina ji bude obklopovat samou láskou.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.