4 skvělé tipy, díky kterým při zařizování nové domácnosti NĚCO ušetříte

Čeká vás stěhování do nového bytu? Ať už půjde o vaše vůbec první samostatné bydlení, nebo jen „další z mnoha přesunů“, máme pro vás několik perfektních tipů, díky kterým bude vaše domácnost vypadat zase o něco lépe.

1. neztrácejte čas stěhováním

V minulosti se říkalo, že je lepší vyhořet, než se stěhovat. Pokud podobný názor razíte i dnes a máte ze stěhování obavy, obraťte se na profesionální stěhováky. Ceny vás mile překvapí – vzhledem k velké konkurenci jsou stěhovací služby cenově dostupné. Profesionálové vám ušetří spoustu času, nervů a v konečném důsledku i peněz. Postarají se o vše potřebné: od zabalení věcí až po smontování nábytku na nové adrese. Tak proč se zbytečně trápit něčím, co může udělat někdo jiný?

2. šetřete energii úspornými LED žárovkami

Máte obavy z vysokých poplatků za elektřinu? Můžete je výrazně snížit – poohlédněte se po levnějším dodavateli, pořiďte si úsporné spotřebiče a… nezapomeňte na ultraúsporné LED osvětlení. K dostání je se všemi typy patic- samozřejmě seženete i LED žárovky řady G.

3. velkou úsporu místa zajistí vestavěné skříně

Žádné bydlení není nafukovací, ale na druhou stranu se nabízí mnoho různých způsobů, jak interiér uzpůsobit s ohledem na co nejútulnější výsledek. Máte-li doma spoustu věcí, kterých se však nechcete zbavit, pořiďte si na ně vestavěné skříně. Nábytek si můžete navrhnout podle potřeby – individuální vnitřní uspořádání zajistí, aby se toho do skříní vešlo co nejvíce.

4. Pořiďte si funkční dekorace

Je přirozené, že toužíte po útulném, praktickém a zároveň stylovém bydlení. S ohledem na úsporu místa však při výběru vybavení přemýšlejte a hledejte věci, které nabízí více funkcí. Například tyto nástěnné hodiny nemají pouze praktický význam – současně slouží jako unikátní dekorace. Jistě chápete, kam tím míříme.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.